Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a tapasztalat, Covid alatt...

Mi a tapasztalat, Covid alatt a sikeres KRESZ tanfolyam után mennyit kell várni egy kocsira?

Figyelt kérdés

Nekem 3 hónapot mondtak, már 5-nél járok.

Kíváncsi vagyok, aki most csinálja, máshol is ez van nagyobb városokban?



2021. márc. 1. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Népszerű, konkrét oktatónál elképzelhető. De ennyi idő után azért én nem csak várnék. Érdeklődj a sulinál.
2021. márc. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Oktatóhiány van sajnos. Nekem viszonylag hamar meglett a jogsim, de több ismerősöm is pont ebből az okból kifolyólag váltott oktatót/sulit. Hívd fel őket mizu, aztán ha nem tudnak konkrétat mondani, válts.
2021. márc. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még nem volt covid, 2019-ben, és én 4 hónapot vártam. Kevés az oktató. Akivel megéri tanulni, arra megéri várni.
2021. márc. 4. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat.


Az irodát természetesen már hívtam, több ígéretet is kaptam, mikor lesz már végre szabad autó. Most, mire nagy nehezen be volt ígérve, hogy legközelebb már az oktató hív, erre most meg bejön ez a két heti leállás (ami tuti beleesik ez a szektor is)

2021. márc. 5. 08:36
 5/5 anonim válasza:
Én tavaly jártam ugyanígy, nagy nehezen sikerült elkezdeni vezetni és puff korlátozás. 2 hónapon keresztül nem is lehetett menni ha jól emlékszem. Rettenetesen idegesítő volt.
2021. márc. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!