Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.9 pd tdi 500.000 kilométerrel?

1.9 pd tdi 500.000 kilométerrel?

Figyelt kérdés

Az autó csillog villog... Kívül belül.. De tényleg egy gombot nem találtam benne ami egy kicsit is meglenne kopva. Ismerem az előző tulaját (mármint az az előttit akitől most venném meg a jelenlegi tulaj kB 1000kilométert se ment vele) jobban szerette mint az asszonyt meg az anyját együtt véve 😅 kérdeztem közös ismerősöket is és mind azt mondta hogy az az autó volt a szeme fénye... a motorja iszonyat csendes és igen csak jól megy... Na de a kérdés hogy 500ezer az 500ezer akármennyire jó is, vagy megéri inkább egy őszinte 500ezreset venni mint egy visszatekert 250ezreset? Az autó egy Audi a4 B6


Köszönöm a válaszokat



2021. márc. 2. 22:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Simán megvenném. Még ugyan annyit lazán elmegy, max. lesz 1-2 pd elem csere és hali.
2021. márc. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 D. Brasco ***** válasza:
0%

"Na de a kérdés hogy 500ezer az 500ezer akármennyire jó is, vagy megéri inkább egy őszinte 500ezreset venni mint egy visszatekert 250ezreset?


Honnan tudod hogy ez az 500ezer nem tekegetett ebben a gépben....valoszinuleg ez is a millio kornyekerol lett visszatejerve

2021. márc. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%

Kéne a francnak. Lehet, hogy a 250 ezresben is valojában 500 ezer van, de hidd el, létezik valós 250 ezer km-es is. Nemcsak motorból áll az autó, minden kopik a kilóméterrel.

Havernak is volt 450 ezer km-el 5.5ös Passat, jó eséllyel tényleg annyit ment. Füstölt, gyakrabban kellett olajat tölteni bele, mint gázolajat, a 130 lóból 80 ha megvolt. Hajtotta halálig, nem érte megcsinálni. Az 1.9 PDTDI sem bír ki mindent.

2021. márc. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
500 ezer kilométer még messze nem jelenti a végét egy modern dízelmotornak. Nem egy autót adtam már el ennyivel, vagy még több kilométerrel. A szokásos dízel alkatrészek persze kopnak, fogynak, de ha költve volt rá, akkor ezerszer inkább egy ilyen, mint egy tök ismeretlen előéletű.
2021. márc. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
1.9 PD normális karbantartással millió kilóméterre esélyes. Simán megvenném, főleg azzal a tudattal hogy a külföldrol 2xx ezerrel érkezőkbe is valóságba legalább ennyi van, vagy több.
2021. márc. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen én is ezen az elven vagyok hogy most meg veszek egy sacc 250ezrest aztán örülök hogy milyen fasza aztán váratlanul két hét múlva cserelhetek benne motort, vagy megveszem ezt aminek ismerem az előéletét és tudom hogy az előző tulaj 8ezrenkent elvitte olajcserére, a pd elemek 0%osak... Beszéltem a sráccal is telefonon azt mondta hogy a 10en x év alatt amíg nála volt az autó egyszer sem kellett a motort megbontani ő is csak a kopókat cserélte és ugye ennek is megvan a jó és a rossz oldala is mert ennél sem tudhatom mi lesz mondjuk 50 ezer km múlva de számítok rá hogy lehet majd ezt azt cserélni kell benne nem ér váratlanul
2021. márc. 12. 19:06
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván idővel előjönnek a szokásos dizeles betegségek- turbófelújítás, kettőstömegű

De én megvenném, mert ez hozzátartozik és ha megvan csinálva, sokáig jó lehet még.

Főleg ilyen gondos gazdától véve

2021. márc. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért attól is függ, hogy mennyiért. Az én autómban is 500e. van 1.9 TDI és meg vagyok elégedve vele. Turbó, kettőstömegű lendkerék volt már cserélve 400.e körül.
2021. márc. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Nem kilométert veszünk hanem állapotot! Lehet hogy egy 250ezer kilométeres sokkal roszabb állapotban van mint egy 500ezres autó gazdától függ ki hogyan tartotta karban.
2021. márc. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
8as: kerek 1milla de nyilván abból is lehet még alkudni... És igazából ami ilyen állapotban van a használtauton az 1.3 millatol indul
2021. márc. 14. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!