Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket érdemesebb megvenni?

Melyiket érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kíváncsi vagyok az emberek véleményére, nem kiokosítást várok hanem tanácsokat és ötleteket.

Eljutottam odáig , hogy lecserélem 5 év után a kis 4-es golfomat.

Már el is kelt, és most autóvásárlás előtt nehéz dönteni.

Középkategóriás autók között nézelődöm.

A tavalyi év folyamán még ugy voltam vele vagy audi a4 vagy VW passat lesz a választás.

Mostanra pedig annyira megtetszett a VW Tiguan , hogy inkább afelé hajlok.

Na most a ti véleményetekre lennék kíváncsi, hogy tapasztalatok alapján mennyire éri meg inkább a SUV-ot választani?

Vagy más ajánlatokat is várok ami esetleg szerintetek jó, és megérné. Ha Suv-okat mondtok a tiguannal nagyobbat nem szeretnék. Ha mást, azokra kíváncsi vagyok.

2009-2012 kozotti autót szeretnék. A keret kb 7-8 ezer euro (2,5-3 millió forint) között.



2021. márc. 3. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

Nekem személyesn nem szimpatikusak a SUV-ok, hacsak nem azért kell mert rossz uton is kell menned néha. De ha neked az tetszik, akkor Tiguan jo választás lehet.

Én Passat B6-ot vagy A4-et vennék

2.0 CRTDI motorral, vagy esetleg az A4-et 3.0 V6-al

Vag Skoda Octavia 2.0 CR

2021. márc. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na, megint jönnek majd a SUV-utálók kommentjei. :-)
2021. márc. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó a Tiguan!!

Ráadásul nem a földön ülsz

2021. márc. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első körben szerintem ennyiből nem jön ki normális Tiguan, nagyon túl van árazva a többi SUV-hoz képest. Nyilván nem véletlen, elég jól sikerült modell

Személyes vélemény, hogy amíg nincs olyan súlyos egészségügyi probléma ami indokolja a magas üléspozícióba beszállást, addig értelmetlen ilyen SUV-ot venni. Ez az a szint, amivel már nem a tanyára jár az ember a földúton úgysem.

Én A4/Passat 2.0 CRTDI-re szavaznék (Ha kell ekkora autó, és a felhasználás is indokolja).

Én személy szerint Golf IV után Scirocco-ba ültem át, nagyon nem bántam meg. Ha neked esetleg kicsit lenne, akkor még köztes megoldásként a Golf VI is játszik ebben a kategóriában

2021. márc. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!