Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melegbe nem csattog az autó...

Melegbe nem csattog az autó motorja, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most amióta bejöttek a jobb idők pár napja azóta nem csattog az 1.4-es vw-m motorja. Kb szeptember óta csattogtak benne a hidrotőkék terhelésen minden indítás után, egy két km-en keresztül, és most amióta jobb idők vannak semmi hangja nincsen terhelésen, ez mitől lehet? Ez idő alatt olaj nem lett cserélve az autón. Köszi a válaszokat!

2021. márc. 3. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért kellene csattogni? Az mindig rosszat jelent!
2021. márc. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem kéne neki, csak csattogott és amióta jobb idők vannak semmi hangja és eléggé furcsáltam. És ezt nem értem hogy mitől lehet
2021. márc. 3. 16:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Megérett (már régen) egy olajcserére. Ledermed benne a hideg olaj.
2021. márc. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat helyesbítek októberben volt benn olaj cserélve és azzal is csattogott. Illetve ma cseréltem megint de pár napja nem csattog és akkor még a “régi” olaj volt benne. De elképzelhető hogy az olaj volt szar és nem bírta a hideget vagy nem tudom. Köszönöm a választ!
2021. márc. 3. 19:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert az olaj enyhebb idoben nem olyan hideg mint a fagyos idoben, vagyis higabb es hamarabb eljut a hengerfejbe a szelepekhez, szelepemelokhoz.
2021. márc. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!