Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsga fellebbezés...

Forgalmi vizsga fellebbezés hogy működik?

Figyelt kérdés
A vizsgabiztos letérített a vizsgaútvonalról, és ott buktatott meg, ezt pedig a GMK rendelet 13. paragrafusának 3. pontja alapján nem teheti meg. Melyik szervhez lehet ebben az esetben fordulni?
2021. márc. 5. 12:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
Próbáld újra. Nem csak a betanult vizsgaútvonalakon kell tudnod vezetni. Mit fellebbezgetnél? Tanulj meg vezetni úgy, hogy bárhol átmenj. Ha nem megy akkor válts oktatót
2021. márc. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%

És mi van, ha egy baleset vagy útlezárás miatt kell másfelé menni?

Csak egy adott útszakaszra nem adnak jogosítványt.

Igaza van egyesnek.

2021. márc. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
72%
Ha megbuktál, nem tudsz vezetni. Ennyi. Próbáld újra később.
2021. márc. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%

#1 #2 Nem ez volt a kérdés

Van ilyen egyébként, hogy letérítenek egy vmi klasszikusan "buktatós" helyre.

Közlekedésfelügyelethez menj, de minél előbb mert lehet van vmi határidő.

2021. márc. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
56%

Engem is leteritettek, buktatóa helyekre, mégsem buktam meg.

Most akkor ők meg engem jelentsenek fel? 🤡

2021. márc. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
66%
Megteheti. Mikor busszal vizsgáztam, mi megálltunk egy benzinkútnál is forgalmi vizsga közben, mert kávézott egyet a vizsgabiztos, meg sürgős telefonja volt.
2021. márc. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%

#Kérdező:

Érdemes elmenni a KAVK (Vizsgaközpont), NKH (Közlekedési Hatóság), valamint a Közlekedési Főosztály (ez attól függ, hol vizsgáztál pontosan) irányába.


Nem csak tőled, de a vizsgabiztostól is elvárt, számára is kötelező a jogszabályok betartása.

Amennyiben a vizsgabiztos nem a jogszabályoknak megfelelően vizsgáztatott, a vizsga érvényteleníthető, nem fog sikertelen vizsgának számítani.


Azt viszont jó tudnod, hogy ez nem fog mentesíteni az új vizsga letételétől és díjának megfizetésétől. Ugyanis attól, hogy a vizsgabiztos idézte ezt elő, az még tény marad, hogy a vizsga el lett kezdve, megtörtént, még akkor is, ha végbe viszont nem ment.

2021. márc. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%

Jajj. Tipikus bukott diák. Mindenki hülye, csak ő nem :D.

Megkérdezhetjük, miért buktál meg?


Én annó kihúztam a vizsgatételt, arra mentem amerre mondta az oktatóm. (jobb, bal, jobb, jobb, bal, bal, jobb, bal.....) Útvonalhoz közünk nem volt. Akkor én is menjek reklamálni?


Ne keresd a kifogásokat... Nem útvonalfüggő az, hogy tudsz-e vezetni és megbuksz, vagy nem... Letérsz, és megbuksz?... Hagyjuk már... Nevetséges vagy. Mert, egy útvonalon kell csak tudni vezetni szerinted?

Csak egy nyomorult diákot látnák, aki elismeri, hogy igen, hülye voltam és megbuktam.


Gyerekes vagy...

2021. márc. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%
Sokra mesz vele.. Teszem azt igazat adnak neked, szerinted legkozelebb a tobbi nem fog szetszivatni? Lesz 5 bukasod, mehetsz PAV-ra az tuti
2021. márc. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
52%

Kezdjük ott, honnan tudod hogy letérített??

Már ott elbukod az egészet, hogy egyáltalán nem is tudhatnád az útvonalakat.

2021. márc. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!