Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tapasztalatok, első generácios...

Tapasztalatok, első generácios Daewoo Matizrol?

Figyelt kérdés

2021. márc. 5. 22:08
 1/10 anonim válasza:
88%
Felejtsd el. Nagyon rozsdasodik. A 2. generációs már sokkal jobb minőségű volt. De az első az nagyon ritka hogy nem rohad valahol.
2021. márc. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Katasztrófa, pléhdoboz az egész, mintha nem is autóban ülnél.
2021. márc. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Nem lehet benn elférni rendesen, vezetni se vmi kellemes.

Tény hogy ha nincs szétrohadva, akkor gombokból fenntartható. Max. egy 50kg-s nőnek lehet jó aki elmegy vele boltba azt ennyi.

Ha mégis ilyent akarsz, rozsdara figyelj nagyon, ritka a nem szétrohadt példány. Meg az első futómű se az erőssége.

2021. márc. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

3as

Ez tévhit. Pont, hogy nagyon durván tágas belülről, még sokkal nagyobb autókhoz viszonyítva is (csak egy friss összehasonlítási példa: 192 cm vagyok, egy fiatal Polo nekem nagyon szűkös elől is, a Matizban hatalmas hely van, nagyon nyugisan elférek). És még hátul is marad hely.

Viszont rendkivül gyenge anyaghasználat mindenütt, nagyon könnyen rozsdászó kasztni, ha esik az eső, kb olyan érzeted van, mintha köveket dobálnának az autóra, annyira vékony szar az egész. Tehát ha beleülsz és mész vele, olyan érzeted van, mintha nem is autó lenne, hanem valami traktor. Egy régi Swift masszív bunker szerkezet ehhez képest. Az egész autóban talán a motor a legjobb, gyenge, de könnyű az autó, nagyon pörgős és megbízható a kis 3 hengeres. 2es voltam.

2021. márc. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
jó kis autó én szeretem, de 80 kmh felé nem érdemes nyomni egyrészrt mert ott már billeg pláne erős szélben, másrészrt megugrik a fogyasztás mert erölködik a kis motor benne. Mentem vele vidékre, nem csak városba jó, de a 80 kmh-t fontold meg felette exponenciálisan nő a katasztrófa bekövetkeztének potenciális lehetősége. Üdv egy Matizos/Swiftes.
2021. márc. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#4-es én 170cm és 90kg vagyok és én szűkösnek éreztem.
2021. márc. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#1. gondolom a Sparkra gondoltál. Az se jobb, semmivel, rohad, mint a veszedelem.
2021. ápr. 4. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
7 # a sparknak még a műszerfalát is elkefélték középre került soha nemvenném meg ami nem a kormány mögött van kva idegesítő lehet
2021. ápr. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8. Bárcsak az lenne a legnagyobb baja...
2021. ápr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
39%
XD
2021. ápr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!