Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az olasz autó behozatalos...

Az olasz autó behozatalos Dányi Viktória megbízható? Bármilyen tapasztalat velük kapcsolatban? Korrektek? Köszi előre is.

Figyelt kérdés

#Olaszból autót #Dányi Viki #Olaszországból autót
2021. márc. 6. 11:53
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Olaszországból autó, nálam már ez kizáró tényező.
2021. márc. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Ki a tököm az a Dányi Viktória, kezdjük már ott.
2021. márc. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Még a neve is cigányos.
2021. márc. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Az a románok vadászterülete, én onnan kocsit be nem hoznék...
2021. márc. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Mi bajotok van az olasz autókkal? Szerintetek az általánosításnak van értelme? Annyi, hogy nem rozsdásodnak - ellenben egy német, osztrák autóval, meg lökhárítók-ajtók lehet, hogy meg vannak, voltak húzva, ezért fényezték. Kb ennyit lehet általánosítani. Nem véletlen hoznak be Olaszországból annyi autót. Nekem volt onnan behozott Honda Jazzem, nemrég adtam el. Jó érzés volt hallani az szakember szájából, amikor az új vevő átnézette, hogy rendkívül jó állapotban van a karosszéria, és nem rozsdásodik, ellentétben a kortársaival. Szóval a használtautó-piacon az olaszországi származás szerintem sokaknál inkább ajánlólevél, mint elrettentő dolog.
2021. márc. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Olaszországban nem büntetnek az óra tekerésért. Ezt ki is használják, sokszor pofátlan mértékben.
2021. márc. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
#6: Olaszország is EU tagállam. 2018. május 20-tól az egész EU-ban büntetik az óratekerést.
2021. márc. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fillér Trans ( [link] ) a cég neve, s igen, ez egy megbízható fuvarszervező amely a hazafele amúgy üresen közlekedő autószállítókra vesz fel megbízásokat. Kb. 400-800 € a teljes ügymenet. Elvileg nagyon délre (Nápoly, Messina) nem mennek vagy az nyilván drágább, Róma, Milánó és a Pó-Alföld a fő régió ahonnan fuvaroznak - mondjuk mivel az olasz autó állomány amúgy is oda koncentrálódik ez valószínűleg keveseket zavar.
2021. márc. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29%

ki az a dányi viktoria?

olasz autót ne se behozottat

2021. márc. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pedig az észak olaszolrszági autók jó állapotúak és szervizeltek ! az időjárás miatt még jobbak lehetnek mint a német svájci kocsik. Nálunk sokkal mostohábban bánnak a kocsikkal mint ott és akkor finoman fogalmaztam.
2022. szept. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!