Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pécsen ti hányadjára mentetek...

Pécsen ti hányadjára mentetek át forgalmivizsgán?

Figyelt kérdés
Most már 3. bukáson vagyok túl, elég ellenszenvesek voltak eddig a vizsgabiztosok, attól tartok, hogy itt sosem lesz jogosítványom. Hozzáteszem mindegyiknek más rigojá volt..

2021. márc. 6. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Hozzáteszem, hogy ez az esetek TÚLNYOMÓ részében nem város hanem tanulófüggő.
2021. márc. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Pécs híres róla, hogy átlagnál rosszabb a bukási arány.

Példák:

1 index elmarad

45 körül mész 50 helyett

Vagy éppen nem érez versenyautósnak a VB..

2021. márc. 6. 18:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2.-ra, elég mondvacsinált ürüggyel. Dióhéjban: 4 sávos úton (6-os út Gyárváros környéke a belváros felé haladva) útfelbontás miatt be kellett sorolnom a belső sávba. Indexet kiraktam, tükörbe belenéztem, mögöttem senki, csak bő 200 m-re jött autó, így szépen behúzódtam. Ma is így csinálnám. Folytattuk az útvonalat, mindent végigcsináltattak velem. Utána a VB-t még el kellett vinnem egy-két helyre az útvonalon felül, ahol privát dolga volt. Majd onnan mentünk vissza a közlekedési felügyelethez, ahol a VB közölte nagy bájvigyorral az arcán, hogy találkozunk legközelebb, mert amikor besoroltam a belső sávba, akkor akadályoztam a mögöttünk 200 m-re jövő autót. Először azt hittem, hogy ez valami vicc. De nem viccelt. Állítólag állóra le kellett volna fékeznem és csak akkor sorolhattam volna be ha egész a Budai vámig senki nincs mögöttem az úton. Amire az ottani forgalmi viszonyok szerint (aki pécsi, az tudja, a 6-os út nem épp gyár forgalmú) talán hajnali 3 körül lett volna esélyem.

Ha meg így tettem volna akkor az lett volna a baj, hogy mit tökölök annyit... szóval egyértelműen csak ürügy volt. Másodszorra szerencsére más VB-t fogtam ki. Csont nélkül átmentem.

2021. márc. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én elsőre, párom harmadjára.
2021. márc. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetemben: B kategória másodszorra. A és C kategória elsőre. CE még vissza van.
2021. márc. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Harmadikra.Meg is utáltam az autózást.
2022. júl. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Amúgy itt sok vizsgabiztos szerintem nem egészen épelmejű.Vittem 100 rongyot vizsgára de átengedtek szerencsére.
2022. júl. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
B másodszorra. A C CE GKI minden elsőre. Természetesen Pécsen.
2022. júl. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!