Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sárfogó gumi Opel astrára?

Sárfogó gumi Opel astrára?

Figyelt kérdés
F astrára szeretnék első sárfogó gumikat (amik nem engedik hátra priccolni/fröcskölni kerekekről a sarat az ajtókra, esetleg a hátam mögött levő autóra), viszont nem igazán találok direkt hozzá valót (Romániában lakom, így körülményes lenne magyarországi weboldalakról rendeljek, de ha valaki mégis talál, az nagyszerű lenne). Így a legegyszerűbb talán egy univerzális szett lenne. Valaki próbált már fel ilyen autóra univerzálisat? Melyik márka/típus talált a leginkább? Furán hangzik, hogy nem akarok vagy 5-öt kipróbálni, hanem más elszenvedett próbálgatásaiból tanulni, de hasonló esetben én is szívesen megosztanám végső tapasztalatomat, hogy na erre az autóra ez az univerzális dolog illeszkedett a legjobban, így ennek reményében kérdezlek titeket is. Előre is köszönöm a tippeket, tapasztalatokat! Hátha másnak is segítünk, ha pont ilyen ügyben akadt el. (Nyílván nálam mindegy, hogy kombira, sedanra, cabrióra stb-re talál, mivel csak elől fontos nekem, az pedig minden f astránál azonos tudtommal (első sárvédők, küszöb első sarka, első kerékív), de az sem árt, ha leírjátok, hogy pl. kombi hátsó kerékjárathoz pl. "X" nevű 4-es szett nem jó)

2021. márc. 9. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Bontókban biztos találsz, és az passzolni fog.
2021. márc. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nézegettem mostanában, de nagyon ritka úgy látszik, egyiken sem volt, pedig 2 bontóba is belestem :/ Pedig néha látok az utakon olyan astra-t, amelyiken van
2021. márc. 9. 11:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Itt is nézz körül.

[link]

2021. márc. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet! Sajnos nincs a bontoplaza-n sem.
2021. márc. 9. 14:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Gyári újak:

[link]


Én még mindig a bontót ajánlom ilyenre. Ne belessél, hanem menj be és kérdezd meg őket.

2021. márc. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én itt vettem annak idején K Astrára. Úgy nézem, hogy F-re is van nekik: [link]

Romániában nem tudom milyen boltok, webáruházak vannak. Legrosszabb esetben szalonban biztos meg tudják rendelni.

2021. márc. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!