Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra G-hez kapható...

Opel Astra G-hez kapható univerzális isofix gyermekülés rögzítő?

Figyelt kérdés
2021. márc. 9. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Megvan az univerzális szó jelentése?
2021. márc. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nálam tökéletesen megvan. Talán úgy kellett volna feltennem a kérdést, hogy a G Astra-ba melyik univerzális isofix rögzítő a megfelelő? Mert ahogy elnézem ebből is sokféle van.
2021. márc. 9. 19:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg a hol vannak rögzítési pontok (lukak a csavaroknak :), és aszerint próbálj méret alapján keresni.
2021. márc. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az autó nem itt van, de már lassan ott tartok, hogy elmegyek és megnézem. Próbáltam Youtubon nézni hátha van olyan video, amiben láthatóvá válik a G Astra hátsó ülés alatti vagy csomagtér szönyeg alatti rögzítése pontok. Ha egyáltalán vannak a G Astra-ba...
2021. márc. 9. 19:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt találtam, talán segít.


[link]


Igazából ha volt erre Opeles megoldás, akkor van esély, hogy vannak furatok is. Ha az sincs, akkor meg kell kérdezni egy műszaki ellenőrt, lehetséges-e utólag fúrni.

G Astrábál nem tudom hogy vannak a hátsó ülések, általában elég előrehajtani az ülőrészt, és ott már látszódnia kellene a fémen a furatoknak.

2021. márc. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utólag biztos hogy nem lehet felfúrni vagyis ha te fúrod akkor nem lesz biztonságos.
2021. márc. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!