Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lecseréltem a felniket és...

Lecseréltem a felniket és azóta olyan hang jön bal előröl mintha rázókövön mennék, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Alig használt alufelnik, amin a gumi is még borostás. A felni a kocsihoz járt ahogy vettük, de külsőre semmi sem látszik, egy kopás sem, mintha most vettem volna. Az előző szettel semmi kopogás nem volt.

2021. márc. 9. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Centirozás?
2021. márc. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nehogy meg erőltesd magad és véletlenül értelmesen (értelmezhetően) is leírd, hogy mit szeretnél kérdezni!

Majd én elgondolkodok rajta, hogy vajon milyen típusú autóról lehet szó és miután rájöttem írok majd neked egy értelmes választ is. Addig viszont a kérdésed értelmi színvonalát tükröző válasszal kell beérned tőlem!

Tudom ez a te kérdésed és nem illik visszakérdezni, de én most kényszerből teszem fel a kérdést. : Mit jelent az , hogy a gumi is borostás ?

Aztán ezt a mondatodat sem biztos értem ! " A felni a kocsihoz járt ahogy vettük, (komolyan mondom ezt nem értem, de te ne aggódj , biztos bennem van a hiba és te jól fogalmaztad meg azt amit gondolsz)de külsőre sem látszik, ( mi nem látszik? az , hogy vettétek a felnit ? Vagy az nem látszik, hogy a kocsihoz járt ?)

Az előző szettel semmi kopogás nem volt. Na akkor most ráz az a kerék, mint ahogyan arra utaltál a kérdésedben (rázókövön... ) vagy kopog, mint ahogyan azt most írod az utolsó mondatodba?

Látod ha te csak fele ennyi energiát szántál volna a saját kérdésed értelmes megfogalmazására mint amennyi energiát én áldoztam arra , hogy veled és a kérdéseddel foglalkozok, akkor már rég kaphattál volna értelmesebb választ is mint amit eddig kaptál.

2021. márc. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon igaz amit a 2. válaszoló ír.

A legtöbb kérdés ilyen és hasonló.

Semmi értelme neki , nem tudjuk hogy mi a baj, nem tudjuk mit akar a kérdező.

De nagyon sokszor a gyk.-en ledoktorált válaszolóktól jön a "tuti" válasz.

Nagyon sokszor jön olyan válasz hogy biztos azt akarta kérdezni!!! ???

2021. márc. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vidd el gumishoz, nézze meg...
2021. márc. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Morzsi007 ***** válasza:
Valami beleér valamiben, vagy üt a felni. :)) vidd el gumishoz. Jól fent van az a kerék a helyén?
2021. márc. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!