Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem indul az autóm.. Vajon az...

Nem indul az autóm.. Vajon az akkumulátorral lehet a gond?

Figyelt kérdés
2008-as Renault Clio, alig volt használva, 47.000 kilométer van benne, 2 éves az akkumulátor benne, 2-3 hónapja volt szervizben, teljesen rendbe volt rakva, viszont azóta nem volt járatva egyáltalán, ott ült a parkolóban.. és most bikakábellel sem indul.. a generátorral lehet baj? Vagy az akkumulátorral? Vagy esetleg valamit nem jól csináltunk?

2021. márc. 11. 12:31
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Begyúlt párszor, de meg is állt szinte azonnal..
2021. márc. 11. 12:33
 2/23 anonim ***** válasza:
79%
Semmi tünetet nem írsz, így hogy válaszolunk? "Nem indul" az nem tünet. Orvoshoz sem úgy mész, hogy "beteg vagyok".
2021. márc. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
41%

Azt írod, bikakábellel sem indul. Utána meg azt, hogy "begyúlt párszor". Most akkor beindult, csak leállt, vagy be sem indult?


Egyébként nyugodj meg, nagyon népes csoportba tartozol: azok csoportjába, akik még egy kérdést sem tudnak rendesen feltenni.

Számotok napról napra gyarapszik.

Viszont mindjárt jön egy önérzetes kioktatás, hogy nem tudunk a kérdésre válaszolni...

2021. márc. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

"a generátorral lehet baj? Vagy az akkumulátorral?"

Egyikkel sem.

Üzemanyag ellátási gondok lehetnek.

2021. márc. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem, elnézést, hogy nem tettem rendesen fel a kérdést, csak én sem értem teljesen, mivel én nem vagyok a helyszínen, dolgozom közben, és nekem is csak telefonon adják le az információt, úgy ahogy.. azt mondták, hogy fél óráig bikakábellel próbálkoztak, és 2-3szor begyúlt az autó, de szinte azonnal meg is állt. Ennél többet sajnos én sem tudok, elnézést mégegyszer a kérdésfogalmazásért, viszont én bármiféle segítség reményében fordultam ide..
2021. márc. 11. 12:55
 6/23 anonim ***** válasza:
31%
Pumpálni kell az üzemanyagot, ha ennyi ideig nem volt használva, és beindítva.
2021. márc. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
Önindító is rossz lehet benne.
2021. márc. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Ha 2-3 hónap alatt leszívta valami az akksit, azt lehet már tölteni sem fogjátok tudni. Nem ártott volna a sarut levenni addig amíg áll.

Mérjetek rá multiméterrel, ha lehet töltsétek, és ne próbálkozzatok a bikázással.

Üzemanyag mennyi van benne?

2021. márc. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

1:Remélem van benne üzemanyag és nem lopták ki.

2: Ha az akkumulátor tökre le van merülve, bikázás után még egy ideig rajta kell tartani a bikakábelt mert nem fog menni sem az üzemanyag pumpa, sem a gyújtás.

2021. márc. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Dízeles vagy benzines?
2021. márc. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!