Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valakinek van véleménye a...

Valakinek van véleménye a Liqui Moly hidrotőke tisztító adalékról? Érdemes bele rakni az olajba, segít valamit?

Figyelt kérdés

2021. márc. 12. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Előírás szerint használva nem rossz. Persze öreg ralyi tőkéken már nem segít.
2021. márc. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezek tipikusan azok a szerek, amik egy jó motorba nem kellenek, a rossz motorban meg már nem használnak semmit.
2021. márc. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, mosni sem kell az autót. Az új tiszta az öreg meg úgyis kopottas.
2021. márc. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Értem a célzást. De akkor visszakérdeznék: az öreg autón helyreállítja a rozsdásodást és a karcokat egy prémium autómosó? Vagy lelassítja a korróziót, ha mindig a legdrágább programot választod az alap helyett? Hát nem nagyon. Időben kell elvégezni az olajcserét, és nem lesz gondja a hidrotőkéknek. Ha pedig már gondja van, aligha egy motorolaj adalék fogja kitisztítani őket.
2021. márc. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem, hogy ha tényleg tisztításról van szó, az nem baj. Nem javítgatni akarjuk, hanem olajcsere előtt feloldani az esetleges olajsarat, ha jól értem, de a konkrét terméket nem

Ismerem. Én régen töltöttem valamelyik márkától ilyet az autóba csere előtt, itt az volt a protokoll, hogy beletölt, elindít, 10-15 perc járatás terhelés nélkül, aztán olaj leenged.

Én sem hiszem hogy egy kopott tőkén segít bármi is, vagy ami be van ragadva azt feloldja, de talán elkerülhetők a lerakódások.


Amivel kétségeim vannak, az inkább az ilyen diesel füstöléscsökkentő, vagy porlasztócsúcstisztító adalék és hasonlók. Amikor pl. egy beteg cdi porlasztócsúcs a profi uh-s tisztítás után ment pár ezer kilométert.

2021. márc. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!