Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kerék csapágy lehet a hibás?

Kerék csapágy lehet a hibás?

Figyelt kérdés
Nem fog a fékem és a vísít az autó fékezésnél, voltam szerelőnél aki kicserélte a fékbetéteket, de azt mondta nem az a baja. (nem értem akkor miért cserélte ki) szóval vissza kéne vinnem hozzá egy felmérésre (újabb költség fejében) és valaki azt mondta nekem valószínű a csapágy lesz a hibás. Suzuki swift 98 elől nem fog a fék

2021. márc. 14. 07:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kerékcsapágy miatt nem fog a féked? Ilyenről sem hallottam még, szerintem ezt a szerelőt kerüld el messzire, már csak amiatt is, mert fékhibával nem adhatta volna át neked az autót.

Az, hogy visít, kevésbé fontos (és orvosolható), mint az, hogy elmondásod szerint nincs fék.

2021. márc. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerviz.
2021. márc. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Másik szerelő.
2021. márc. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bejelentkeztem már másik szerelőhőz, nemsokára megy is oda az autó csak kíváncsi voltam, hogy lehet-e az a baj.
2021. márc. 14. 07:55
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem oldotta meg a hibat te meg fizettel neki? Grat. Ha nem fog a fek akkor en inkabb raneznek a fekfolyadek szintre, vagy ha az jo akkor fofekhengert cserelnek, vagy feknyerget felujitanam. A kerekcsapagynak semmi koze ahhoz hogy nincs feked.
2021. márc. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A csapágynak pont annyira van köze a fékhez, mint hogy megvan-e az autó tetején az antenna....
2021. márc. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A kerékagynak (így közvetve a kerékcsapágynak, ha egy egységet képeznek) lehet köze a fékezésnél fellépő "ütésnek", amennyiben maga a kerékagy üt. De ez ennél a Swiftnél nem játszik.
2021. márc. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ilyen gusztustalan, kifizetem aztán menjen ahova akar, nem érdekel. Nem vagyok olyan gusztustalan mint ő. Nem kísérletezek már semmivel, nem akarok a fékkel játszani, most pihen az autó amíg a szerelő nem nézi meg. Szimplán arra voltam kíváncsi mennyire akartak hülyének nézni és hát kiderult hogy eléggé
2021. márc. 14. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!