Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor nyitnak már ki az...

Mikor nyitnak már ki az autósiskolák?

Figyelt kérdés

2021. márc. 19. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem mostanában.
2021. márc. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

Mivel a harmadik hullámnál járunk így esélyes hogy várhatóan ha mérséklődött a vírus.

Vagy kezdjük elérni a nyáj immunitást.

2021. márc. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Amig nem lesz elegendő beoltott, addig hetente lesz meghoszabítva az oktatás szüneteltetés.

Húsvét után se valószínű!

2021. márc. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Majd jovore
2021. márc. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Autósiskolák felnőttképzés, független az iskolabezárástól, akkor is mentek, amikor zárva volt az iskola. Viszont a mostani bezárás őket is érintette.

Aminek mától vége, így nyithatnak elvileg.


De érdemes lett volna elkezdenek, minden iskolában már van e-learning képzés, amíg zárva voltak megcsinálhattad volna azt és amikor újra indulnak a vizsgák, mehettél volna.

2021. ápr. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az autóiskolák már kinyitottak, de vizsgáztatás nincs. [link]
2021. ápr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Remélem sosem... Üzletkötő vagyok városon kívül tanuló megy 70-el.. megelőzni nem tudom, villogok dudalok és meg nektek áll feljebb?! Na az én oktatóm ilyet soha nem engedett volna.. utana meg jön, hogy mercis prszt vagyok..


Amúgy ahogy irták nemsokalra nyithatnak.

2021. ápr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
6: de vezetni akkor már lehet?
2021. ápr. 9. 11:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Vezetni már lehet, de azokat veszik előre, akiknek már csak 4-6-8 órájuk van vissza a vizsgáig!
2021. ápr. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Nem tudom, az autóiskolánál kell érdeklődni. Én is most mentem volna vezetni, azt mondta az oktató majd hív ha lehet.
2021. ápr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!