Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem húz a motor? Tudnán...

Miért nem húz a motor? Tudnának ezzel segíteni?

Figyelt kérdés

Egy Generic Trigger Sm 50esem van , Nemrégiben került rá 70ccm Naraku hengerszett , 19DellOrto karburátor , korlátlan CDI, Gyári kipufogó rendszer van rajta fojtás nélkül.

Szóval szinte nem húz csak megy , karburátor szerelőnél volt állítva , igazából nemtudott rájönni mi baja lehet ahova beadtuk. Szinte csak teljes gázon brutál nagy fordulatszám ha érezhetően gyorsul , mégegyszer gyorsul nem húz az az érzet egyátalán nincs meg mint mikor húzod a gázkart és már megy.

Végsebességet nem próbáltam még 70 volt a max amivel mentem mivel bejáratós a henger,


Bármi tipp mi lehet a probléma mi miatt nem gyorsul mert társaival szemben ez a motor egy semmi,

Illetve valakinek tapasztalata van ilyenben , vagy ezzel a tipussal?



#motor #tuning #motorhiba #motor szerelés #am motor #hibásmotor
2021. márc. 24. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Azt hiszitek hogy a mérnökök akik ezt megtervezték megcsinálták, azok hülyék ehhez.

Majd ti össze kókányoljátok és úgy gondoljátok hogy ha nagyobbat tesztek rá akkor aztán jó lesz.

Mint az ábra mutatja legtöbbször tök szar lesz.

2021. márc. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az soha az életben nem fog "húzni"...
2021. márc. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az első kommentelőnek nem tudom hogy jól tervezték meg , de a gyári hengerben a zégergyűrű nem volt belerakva és emiatt a henger fala miatt is már kikellet cserélni a hengert és akkor már inkább 70ccm :)


Valami értelmesebb kommenteket vártam

2021. márc. 25. 08:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Értelmesebb "komment" (válasz).

Sajnos ez ennyit tud. Írtad hogy 70-nél nem mentél többel. Ez bőven megfelelne a végsebességnek is. 2t motornak szükséges egy kis fojtás a kipufogó felől. Valószínűleg a herélt kipufogó miatt nincs meg a "nyomaték".

2021. márc. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!