Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson Festéshez keresek...

Simson Festéshez keresek nagyon egy színkódot amit akárhogy is keresek nem találok! Hozzáértők segítségét szeretném kérni! Megtudnátok keresni esetleg ?

Figyelt kérdés

Az alábbi linken látható tank

színkódját keresem, mindenáron ezt a színt szeretném megtalálni


[link]


Válaszotokat előre is köszönöm!



#Simson tank színkód
2021. márc. 24. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bemész brmelyik olyan festékboltba, ahol autózománcot is kevernek, és eléddugnak egy csomó színkártyát, amiből kiválaszthatod a neked tetszőt, amit ki is kevernek ott helyben.
2021. márc. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/channel/UCy9eqbghNVdZru88ELSxuJw

ezt a srácot keresd meg!

szerintem fejből fogja vágni a színkódot! :)

2021. márc. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 D. Brasco ***** válasza:
Egy ilyen kep alapjan nem lehet pontos szinkodot mondani...a BMW-nek meg a Dacianak is van hasonlo szine....de tenyleg bemesz egy festekboltba es szinkartyak alapjan tudsz valasztani
2021. márc. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%

De hát ott van a képen is, amit linkeltél.

Candy braun, vagy ha jobban tetszik Candy brown.

2021. márc. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tudom hogy Candy braun a szín de azzal semmit se tud kezdeni a fényező! Felvettem a kapcsolatot a Német eladóval és sikeresen megtudtam amit akartam! Egyedileg maga keverte a színt ezért nem találtunk azonos színt a paletták között 😅
2021. márc. 25. 21:34
 6/6 anonim ***** válasza:

tök jó!

akkor ma már nyugodtam fogok aludni! :D

2021. márc. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!