Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van benzinszag hidegindí...

Miért van benzinszag hidegindításnál (Opel Astra G)?

Figyelt kérdés

Opel Astra G 1.4 Twinport tulajdonos vagyok. Az utastérben nem érezni, de például amikor kiállok valahonnan és kiszállok a járműből, akkor egyből érezhető.

Merre érdemes keresni a hibát? Valami cső repedt el, vagy valami tömítés lehet a gond? Láttam hasonló kérdést, de én sajnos nem tudom megállapítani, hogy honnan jön a szag. Tudom, hogy leírás alapján szinte lehetetlen megmondani, de ha valakinek van tapasztalata/ötlete, hogy merre induljak el, azt örömmel fogadom. Előre is köszönöm a segítséget!


2021. márc. 25. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Bármi lehet. Az egész üzemanyag rendszert át kell nézni.
2021. márc. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem tökéletes az égés...
2021. márc. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 automata dúsításra gondolsz? Mert más Astranál hidegindításkor nem szoktam érezni.
2021. márc. 25. 13:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet valahol kinyomja a benzint a pumpa, elég ha a cső megvan repedve vagy valami tömítés fáradt el. Nálam régen az üzemanyagszűrő csatlakozásnál engedett ki egy picit a benzin valamikor régen. Egyik ismerősöm Calibráján a cső fáradt el, megvolt repedve és ott szivárgott a benzin.
2021. márc. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pedig átkell nézni , ha te nem tudod akkor szerelőhöz vidd.

AZ is úgy indul neki hogy elkezdi nézegetni , találgatja, beinditja, leállítja, alánéz, körbe szagolja és a többi.

Azért persze fizetni kell , lehet sokat is.

2021. márc. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!