Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik számít menőbbnek? Egy...

Melyik számít menőbbnek? Egy 20 éves BmW E39 amit kapsz már 300 ezerért is vagy pl egy hétköznapi autó viszont az max 10 éves és 1.5 misitől indul?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat várok pusztán kíváncsiságból! :)

2021. márc. 26. 20:24
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
88%

Nekem nem az autó, hanem a vezetési stílus jön be!


Már sokszor az is nagy kérés egynémelyik autóvezetőtől, hogy ismerje a kreszt.

Az meg a különösen szomorú kategória, amikor több tízmillás autókkal vezetnek úgy, ahogy a legtöbb tanuló a második forgalmi órán.


A BMW-seknek is azért lett kritikán aluli a hírnevük, mert a legtöbb iszonyú bután vezet. Szegényeknek senki nem mondta, hogy nem azért adják el drága árréssel a verdát, mert a kicsengetett milliókkal arányosan ők mentesülnek a közlekedés szabályai alól és sértetlenséget élveznek mindekivel szemben...

2021. márc. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Há' azér'
2021. márc. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%

Na, csak sikerült idő előtt az Enterre lépni.

Há' azér' a béjemvé az mégiscsak ótó, tesó, nem ilyen izé jappán meg francia. A béjemvé az minőségbe' meg luxusságba' azér' mégiscsak ottan van.

Te leszel vele a legmenőbb a telepen, az biztos.

2021. márc. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egyáltalán egy autó menő? Én ezt nem is értettem. Mindenkinek olyan autója van, amit megengedhet magának. Ha valakinek olyan munkája van, annyit keres, vagy csak egyszerűen türelmes volt és évek alatt összegyűjtött annyi pénzt, hogy megvegye álmai autóját, akkor az miért menőbb, mint aki szegényesebb és egy olcsóbb, de neki abszolút megfelelő autóval jár? Nem értem. Egy autó nem lehet menő. Egy autó lehet kegyetlen jó, lehet szeretni, adhat élményt vagy csak lehet egy közlekedő edény. De nem menő.
2021. márc. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
57%
Az effajta kivénhedt egykori prémium kategóriás autóknál mostanában mindig az jut eszembe, hogy szegény gyerek, azt hiszi hogy "valaki" ezzel a verdával, pedig egyelőre még egy nagy senki. Persze nekem is volt kivénhedt E30-asom sok évvel ezelőtt, kétszer is, és minden bajukkal együtt imádtam őket. És amikor szépen le voltak mosva, sok embernek nagyon tetszettek is, vagyis menőnek gondolták. Tehát kétségtelen, hogy valamilyen érzelmet kivált az emberekből, vagy lesajnálást, vagy aki nem ért annyira hozzá, abból akár irigységet. A "hétköznapi" autó viszont senkinek nem tűnik fel, az semmiképp sem lesz menő vagy irigylendő, csak egy "szürke" hétköznapi jármű...
2021. márc. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%

Nem menőségre vennék autót.

Viszont én ezeket a régebbi prémiumkocsikat kedvelem, de csak ami ritka jó állapotú. Azaz nem a 300ezres szétrugott szétrohadt romhalmaz, hanem a millió feletti, eredeti állapotba megmaradt már lassan youngtimer kocsik. Én mondjuk 1.5 millióból inkább olyant vennék magamnak, mint egy 10 éves pl. Corollát. A fenntartási költségek az persze másik téma. De a prémium érzést, minőségérzetet ezek még 20+ évesen is hozzák. De hozzáteszem megint, csak a nagyon jó állapotúak

2021. márc. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
30%
Átlag márkák sportmodelljei
2021. márc. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%

300 ezerért tyúkólnak való adagolóhibás tds e39 van eladó maximum. Egy ilyet hasonlítani egy 5x drágább autóhoz szerintem értelmetlen.

Ha viszont egy árkategóriában nézzük, én szívesebben beülnék egy 1.5 milliós, szép állapotú e39-be, mint egy 10 éves kisautóba.

Az hogy mi számít menőnek, nem tudom megítélni. Sosem érdekelt.

2021. márc. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%
E39ből a 300 ezres gáz, mert messziről látszik, hogy lóg a bele. Ilyenből csak az a menő, ami nagyon jó állapotban van, azok meg másfél milliótól kezdődnek
2021. márc. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
64%

Egy E39 520i rég nem menő.

Csak akkor, ha kiváló állapotban megőrzött. Az viszont 2m+.

2021. márc. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!