Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha még sosem vezettem autót...

Ha még sosem vezettem autót és nagyon kevésszer ültem csak autóban, akkor mekkora az esély, hogy vizsgán majd elsőre átmegyek és nem buktatnak meg?

Figyelt kérdés
Kizárólag az alapján, amit az autós iskolában tanítanak...

2021. márc. 26. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kell vizsgára jelentkezni, amikor már van reális esélye, hogy sikerül is a vizsga.

Ennek a kérdésnek nem most van az ideje, azért lesz a vezetés gyakorlás, az oktató, hogy megtanítson az alapokra, és ha az már megvan, akkor kell a vizsgán elmélkedni, nem most.

Megtanulhatja az is, aki még soha nem ült autóban.

A jogosítvány megeszezése sem azt jelenti, hogy az illető már mindent tud a vezetésről... tud egy alapot, ami arra elég, hogy egyedül tanuljon tovább.

2021. márc. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 veterán vas ***** válasza:
100%

Azért találták ki az iskolát, hogy akinek semmi köze nincs az autóhoz, az is megtanulhasson vezetni. Arra viszont nincs semmi garancia, hogy valamennyi jelentkező meg is fog tanulni vezetni.

Az iskola egy legális lehetőség az alapok megszerzéséhez.

A többi a tanulón múlik.

2021. márc. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs összefüggés a kettő között.

Egy rutinos sofőr is elhasalhat egy vizsgán, ha kifog egy kétértelmű helyzetet vagy benéz valami apróságot.

Egyébként elég ritka, aki forgalomban vezetett jogsi előtt, az hogy vezettek párszáz métert a tesco parkolóban vagy egy földúton, az nem nagy előny. De még ha forgalomban vezetett az sem akkora előny, mert így is lehet, hogy van egy csomó rossz beidegződése, amiért simán megbuktatják, ha nem szokik le róla.


A lényeg, hogy igazából semmi olyat nem kérnek a forgalmi vizsgán, amit ne tanítanának meg az oktatás során. Szóval minden esélyed megvan rá, hogy elsőre sikerüljön.

2021. márc. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem lejet megvalaszolni, egyen fuggo. 41 evesen mentem vezetni, elotte sose vezettem, es az autok se erdekelnek..elsore atmentem, de ugy ereztem mar par ora utan, h van erzekem hozza.

Viszont, oktatom meselte h volt olyan tanuloja, aki mar ugy ment oda, h rutinosan kezelte az autot, de megis megvagtak vizsgan. (lehet erzodott a lazasaga, ki tujda)

Kezd el, aztan visz az ár

2021. márc. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Simán

Jó oktatót kell választani, nagyon az alapról kezdik.

2021. márc. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
2021. ápr. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!