Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki mit ajánl tapasztalat...

Ki mit ajánl tapasztalat alapján? Ford Galaxy, Vw Sharan vagy SEAT Alhambra között kellene választani, 1 millió a keret, benzines és dízel is jöhet, kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
2021. márc. 28. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Tisztába vagy vele, hogy a 3 tragacs egy és ugyanaz csak más márkajelzéssel? Ugyanazon a gyártósoron készültek portugáliában.
2021. márc. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ugyan arra a padlólemezre épülnek

1.9 TDI-t kell venni, és nagyon alaposan megnézni a kasznit rozsda szempontból. Ha kifogsz egy rozsdamenteset, az jó választás lehet

2021. márc. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Írj évjáratot is vagy árat.

Az első generáció esetében a 3 autó teljesen ugyanaz, csak a márkajelzés más.

2021. márc. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van. A max. ár 1 millió, 2000-2006.az évjárat. De már annyi hozzaszólást olvastam... Inkább rövid távon volna használva, de a benzinesek nagyon torkosak. 3-4 liter különbség is lehet a dízel javára 100 km-en,ugyanolyan viszonyok közt használva, ez derült ki eddig számomra.
2021. márc. 30. 19:22
 5/7 A kérdező kommentje:
És ha olyat veszek, amiben nincs kettőstömegű meg részecskeszűrő, megéri a dízel szerintem. De ha valaki okosabb nálam, meghallgatom.
2021. márc. 30. 19:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Dízelt érdemes, ezek az 1.9 TDI-k nagyon megbízhatók
2021. márc. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb sajnos egy bontó szökevény, szó szerint, s akkor finoman fogalmaztam. Nem is a motor itt a lényeges, hanem amilyen csúnyán tudnak rohadni.
2021. márc. 31. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!