Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 125ccm motort ajánlanátok?

Milyen 125ccm motort ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy 125ccm motort és nem tudom mi lenne célszerű! Iskolába járnék vele 1 héten 1 max 2 alkalommal, ami kb 40km oda vissza 80 körül! Igazából az elképzelés árban kb. 400-450max. Supermotora gondoltam és minden féle képpen 4t! Milyen típust/okat ajánlanátok? Egyébként kb 173cm vagyok és 70kg de ez nem hiszem hogy befolyásol bármit is mert a jelenlegi 50ccm derbim 15-20kg-val könnyebb egy atlag 125ccm-nél!

2021. márc. 28. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Honda CBF125 szerintem biztos választás. Ugyanakkor ebben a kategóriában, főleg iskolába járáshoz inkább robogót vennék, pl. PCX. Mondjuk lehet a csajoknak ez kevésbé jönne be.
2021. márc. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Robogót offolom. Egyik hogy szeretek váltani nekem egy automata ne válogasson majd én váltok másik hogy robogó nekem nagyon szimpatikus már csak a formájáról sem egy motor jut eszembe inkább valami elektromos jármű...
2021. márc. 28. 22:57
 3/4 anonim ***** válasza:
ugyan olyan rohejes egy 125os motor mint egy robogo, mind hangra, mind arra hogy vagy nagymotor kasztnin van ez a kis kavedaralo, vagy alapbol a kismotoros kasztni rohejes. A motor 250cm3-nal kezdodik.
2021. márc. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

125-ösből a legsikeresebbek a Yamahák, és a Suzukik. Ezek mind négyüteműek, és nagykerekűek(egyik sem robogó).


A legkényelmesebb Yamaha a Postások alatt volt, szintén 125-ös..leért a lábauk, nem kellett egyensúlyozni levélátadás közben, csendes volt, és még a postások sem tudták széthajtani.


Valaki azt írta, hogy a motor 250-nél kezdődik..

Nem, vagy Honda Goldwing, vagy 2000-es Harley...ezek a motorok.

2021. márc. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!