Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért kap minden fiatal kocsit?

Miért kap minden fiatal kocsit?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem mi van. Bármelyik ismerősömet megkérdezem, a szülei fizették a jogsiját meg kapott kocsit a szülőktől. 24 éves vagyok, én most csinálom a jogsimat saját pénzből és sajnos kocsit is sajátból fogok majd venni.


Nem sajnáltni akarom magam de annyira igazságtalannak érzem az életet. Csinálom a mesterképzést egyetemen, gyakornok vagyok egy nagyon jó multinál és azt hittem tökre jól haladok az élettel aztán ezek a dolgok annyira demotiválnak...



Tényleg csak mi vagyunk ilyen szegények?!



2021. márc. 29. 19:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
43%
irigy vagy?
2021. márc. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%

1) nem kap minden fiatal kocsit

2) sokkal jobban meg fogod becsülni így az anyagi dolgokat az életedben, sokkal talpraesettebbé válsz (hamarabb).

3) szard le

3/b) ne hagyd, hogy ilyen hülyeség demotiváljon. Inkább legyél rá büszke.

4) az élet igazságtalan

2021. márc. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos ezek a társadalmi különbségek. Sokan vannak így rajtad kívül, sőt még szegényebbek is. Meg ismerek olyant is, aki 18 évesen megkapott egy vadiúj BMW-t.

Én egy rokontól kaptam 18 évesen egy párszáz ezres kocsit, de ezt később kb. "ledolgoztam" neki az ő vállalkozásában.

Szerintem neked is az lett volna a jó, hogy mondjuk középsuliba elmész nyáron dolgozni, egy nyár alatt szerzel annyit ami a jogsira kell, második nyár alatt meg az autóra valót.

2021. márc. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
50%
Igen, és mi a problemád?
2021. márc. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
76%
Egyetemista, gyakornok egy nagyon jo multinal, eros egeszseges, nagyon jol halado. Irigylesre melto.Neked mar jol meno ceged, hazad,autod lehet amikor a tehetsegtelenebb meg mindig a szuleit pumpolja. Gratulalok, gondolj arra te sokra viheted.Csak kitartas.
2021. márc. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Van jelenleg 1.3 millióm amit egyetem mellett gyűjtöttem mert sajnos mindet magamnak kell fizetnem.


Legalább van ennyim..

2021. márc. 29. 19:10
 7/24 D. Brasco ***** válasza:
39%
Igen,tényleg csak ti vagytok ilyen szegények!
2021. márc. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Egyébként nem irigy vagyok csak sajnos engem elég könnyű demotiválni meg lehozni az életről. Nem rosszindulatú a kérdésem.
2021. márc. 29. 19:11
 9/24 anonim ***** válasza:
73%

Én js kaptam kocsit.


De milyen áron....


Örököltem egyet, meg örököltem pénzt, házat.

Mennyire voltam boldog vele? Semennyire...

2021. márc. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
57%

2-es nagyon jól összefoglalta!

Kérdező! Egy jó módszer:minden este mikor lefekszel, szedd össze aznap miért vagy hálás. Minden este akkor is, ha először nehezen megy! Egy idő után meg fog változni a hozzáállásod.

2021. márc. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!