Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi kell a jogosítványhoz?

Mi kell a jogosítványhoz?

Figyelt kérdés
Mármint kb 2 éve kezdtem el a tanfolyamot(most áprilisban lesz, hogy elkezdtem a KRESZ-t), aztán csak 2019 ősz végén tudtam elkezdeni a vezetést, viszont közbe szólt a vírus és csak tavaly nyáron tudtam vizsgázni, ősszel lett meg az egészségügyim is, október végén. Akkor nem tudtam egyből intézni, mert dolgoztam, aztán szerencsére még meg is betegedtem, karácsony fele lettem jobban, akkor az ünnepek miatt nem volt erre lehetőségem, majd amikor megint tudtam volna intézni(január vége), akkor megint beteg lettem és csak most 1-2 hete jöttem ki belőle. Milyen papírokat kell vinni az okmányirodába? Persze jogosan merülhet fel bennetek a kérdés, hogy miért nem az oktatómat kérdezem meg erről, de vele időközben "kicsit" megromlott a kapcsolatunk, ezért fordulok hozzátok. Előre is köszönöm a korrekt válaszokat!

2021. márc. 30. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
a kormányablak honlapon minden infót megtalálsz....
2021. márc. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sikerült a forgalmi vizsgád?

A jogosítvány kiváltásának az egészségügyi alkalmassági érvényessége a feltétele, illetve a közúti elsősegély vizsga igazolás.

Azokat kell vinni az okmanyirodába is

2021. márc. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 Igen, sikerült. Elsőre még megbuktam, az volt tavaly februárban, majd a karantén után júliusban hibátlanul sikerült. Az orvosi az 19.04.23-án került kiállításra, az elsősegély kártyácska pedig tavaly október végén. Tehát akkor ez a két papír kell, nem kell más, amit csak az oktatóm tud odaadni? Benne van a rendszerben?
2021. márc. 30. 17:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, a forgalmi vizsga eredménye benne van egy rendszerben, amit az ügyintéző látni fog az okmányirodában. Nincs több dolgod az autósiskolával. Elsősegély igazolás + orvosi alkalmassági + személyi + lakcímkártyát vigyél.
2021. márc. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És innentől van valami időkorlátom? Nyilván szeretném minél hamarabb, de pl olyan, hogy a forgalmi vizsgától 1 év, vagy a projekt kezdetétől 2 év(mert akkor pl a héten fixen el kell intéznem).
2021. márc. 30. 21:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Az egészségügyi alkalmasság érvényessége az időkorlát (ami megújítható)
2021. márc. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Igazából csak attól féltem, hogy nehogy újra kelljen valamiből is vizsgáznom.
2021. márc. 31. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!