Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Toyota Rav4-em,...

Van egy Toyota Rav4-em, 2005-ös évjárat. A gyári acélfelni ami fentvan 6,5Jx16, 5x114,3, ET45. Amire cserélném alufelni: 7Jx17, 5x114,3, ET48. A kérdés, hogy elfér az új felni az ET eltérés miatt? Köszi előre is.

Figyelt kérdés

2021. márc. 30. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Na ebben én nem tudok segíteni, bocsi.

De most tervezek hasonló korú RAV4et venni.

Tudnál esetleg tanácsot adni, hogy mire érdemes külön odafigyelni vásárláskor?

2021. márc. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nekem 1.8 benzin van belőle, ezen kívül 2.0 benzin van, illetve 2.0 dízel, 2.2 dízel.

Dízelben nem vagyok jártas sajnos, viszont annyit tudok, hogy 2.0 D4D amit többen szeretnek, többen ajánlanak.

Benzinesből 1.8 4x2 van nekem, fogyasztásban kedvezőbb kicsit, én személy szerint meg vagyok vele elégedve, normális periódusban olajcsere, kopó alkatrészek és ennyi nagyjából.

Viszont a 2.0 benzin 4x4 ha olyan helyen szeretnéd használni, nekem az összkerékhajtás alapból felesleges.

2021. márc. 31. 09:31
 3/3 anonim válasza:
Minél nagyobb az ET-szám annál beljebb fog állni a felni, az alap felnid ET45-ös viszont ha a másikat felszeretnéd tenni ami ET48-as akkor mérj ki 3mm-t a felni és a fékek közt és ha elfér akkor elvileg semmi probléma nem lesz. :)
2021. máj. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!