Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valamilyen szinten kemények a...

Valamilyen szinten kemények a vizcsővek, és fagyálló is csepeg valahonnan, hengerfejes lenne?

Figyelt kérdés

bmw e46 320i 170le. Elméletileg amikor vettem előtte 1 évvel hengerfejezték. Kérdezte is az ember, hogy elviszem-e a régi hengerfejet. Az autó elejét törték régebben, a hütő eldeformálódott de elméletileg megfelelően üzemel.

A tünet amiatt kérdezem mert csöpög belőle valahonnan a fagyálló és üzemmelegen keménynek tünnek a vizcsővek. Ilyen nagyobb erővel max fél-egy centit tudom benyomni. 3000km alatt kért 3 dl-t, illetve most, hogy termosztátot cseréltem kért megint 2dl-t. összesen 5ezer km alatt 5 decit csöpögött el termoszátcserével együtt. Enni nemhiszem, hogy enné, nem füstöl rendellenesen. olaj víz nem találkozik, gyönyörű a víz. Fütésem kitünő. Levegős maradhatott a rendszer? Előtte nem tudom, hogy ilyen volt-e. Hol tolja ki a vízet? Amikor ott hagyom valahol a betonon 6-8 órát akkor alatta 3 pontba látok cseppeket a hűtő alól: elején közepén végén. Meg mintha a vízhöfokom se menne pont középre hanem kicsit előtte megáll de aztán van, hogy felmegy középig is.

Mit és hogyan nézzek meg, hogy a végére jájrak?



2021. márc. 31. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vegyük két felé a kérdést.

Kemény lesz a gumicső még annál az autónál is, amelyik most jött ki a szalonból, hiszen nyomás alatt van a rendszer.

"Az autó elejét törték régebben, a hütő eldeformálódott de elméletileg megfelelően üzemel."

Nos igen. De csak ELMÉLETILEG.

"3 pontba látok cseppeket a hűtő alól: elején közepén végén."

Itt meg is válaszoltad a kérdésedet.

2021. márc. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Ha a fagyallo csepeg akkor az pont nem hengerfejes. De ha az auto wszi meg, akkor az a hengerfejesseg tunete.ha kemenyek a vizcsovek az is egy tunet
2021. márc. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Mondjuk a ropiratört vackodban cserélj egy radiátort, a 20 éves vízcsövek meg el tudnak már öregedni hogy meg is keményednek valamennyire..
2021. ápr. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lepontozoktol kerdezem, mi az amiben valotlant allitottam. Eleg tudatlanok vagytok ha azt hiszitek a csopoges az hengerfejesseg. Azt megertem ha tulnyomas miatt kinyomja a kiegyenlitonel ha lecsavarod a sapkat a hengerfejes auton. De sima csopoges nem hengerfejesseg. Bar akkor akik itt vannak az oldalon, szerintuk az. Ugyhogy innen egy kerdezo se vegyen keszpenznek tanacsokat mert itt nagyon tudatlan emberek osztjak az eszt. Es meg le is pontozzak a jo valaszt.
2021. ápr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szard le. Elég sokan csak pirospacsizni ugranak be egy-egy kérdéshez.

Bár a hisztit nem értem, hiszen senki nem írta, hogy valótlant állítasz, és a pontozás sem igaz/hamis alapon működik, hanem hogy az értékelő számára hasznos volt-e a válasz.

Pl erre a válaszra legalább egyet én is fogok kapni, mert te arra fogsz nyomni. És ezzel nincs is semmi baj.

2021. ápr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!