Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Munka mellett motor jogosítvány?

Munka mellett motor jogosítvány?

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a kérdésem hogy reális-e a motor jogsit leadni munka mellett? Délután 14:00 órakor megyek munkára és éjfélkor végzek, tehát hogy megoldható-e hogy délelőtt jogsi délután munka? És még az érdekelne hogy milyen iskolát ajánlotok Budapesten, megnéztem egyet ott az ár összesen vizsgákkal együtt kb 150 ezer forint. De azt mondják hogy kell adni a zsebbe a vizsgáztatónak mert akkor mindenbe beleköt. Tehát igen még ez érdekelne. Köszönöm előre. :)

18/L



2021. ápr. 2. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Először is jó lenne tudni, hogy mit szeretnél?

"leadni" azt szoktuk, ami már nem kell. :(

2021. ápr. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Van rá esély, meg kell beszélni az iskolával/oktatóval.


Marhaság, nem kell adni a "zsebbe".

2021. ápr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én a webjogsi autósiskolát ajánlom. Én akkor a kreszt is online tudod csinálni.
2021. ápr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
5%
18 évesen egy jókora motort sem birsz megtartani! Ráér ez még! Inkább kocsi! Elég a B! Hajad osszenyomja, kenyesek a lányok
2021. ápr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

én munka mellett csináltam, több óra hétvégén volt

de szoktam délelőtt is látni motoros tanulókat a városban


beszélj iskolákkal, majd elmondják mik a lehetőségeid

2021. ápr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

"megnéztem egyet ott az ár összesen vizsgákkal együtt kb 150 ezer forint."

Ezzel sokakat bevisznek az erdőbe, ugyanis azt a tanfolyam elkezdése előtt általában nem mondják el, hogy ezek a "szuper minimum" árak, sokkal többe is kerülhet a jogosítvány, ha több gyakorlásra van szükség, nem sikerül valamelyik vizsga, gyorsan kúszik tovább az összeg.

Arról nem szóltál, hogy miért motoros jogsit szeretnél, miért nem autó az első számú cél?

Mivel szeretnél motorozni?

B kategória (autó) drágább, de az AM kategóriát (segédmotoros kerékpár) ahhoz is megkapod ajándékba és azzal vezethetsz "kis motort", igaz, csak max 50 köbcentis lehet, de ha szereztél némi motoros gyakorlatot, kedvezményesen megszerezheted a következő kategóriát, amivel már 125 köbcentiig választhatsz motort.

A motorozás szezonális, autóval télen-nyáron lehet közlekedni, de a lényeget nem tudjuk:neked mi a célod, lehet az autó egyáltalán nem érdekel (bár később valószínűleg az lesz a jobb, kis gyereket nem szállíthatsz motoron)

2021. ápr. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A legtöbb suliban van lehetőség délelőtt menni vezetni.

Viszont most a vírus miatt minden tanfolyam fel van függesztve, szóval majd talán májusban indulnak újra.

2021. ápr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Aki azt mondja hogy a lányok kényesek :D

Most falun élek, 200 köbcentis (viper r2)motoron tanultam vezetni, és nagyon sokat motoroztam mindennap. :) De mivel megyek Budapestre ezért nyilván kell a jogsi. Autóra is szeretném majd csinálni de az egyszer várhat ugyanis autózni egyelőre nem fogok. :) A motor a szenvedélyem. A többieknek pedig köszönöm szépen❤️

2021. ápr. 2. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!