Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 20 ev koruli bmwt megeri...

20 ev koruli bmwt megeri venni ezekkel a feltetelekkel?

Figyelt kérdés
Fiatal srac vagyok, kulsore nagyon tetszenek a regi bmwk. Mindenkepp nemet autot szeretnek. Elso auto lenne, szoval a tervek szerint 2-3evet hasznalnam. Arban 1 millio alatt, elso autonak mindenkepp olyant szeretnek, amit nem annyira sajnalnek, ha meghuzom vagy barmi es kijon par havi fizetesembol. Mit gondoltok errol? Es esetleg milyen mas markat-tpust nezegessek?

2021. ápr. 4. 11:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Napi használatra nem igazán. Valami kevésbé márkásat vennék a helyedbe, de elsőre azt kell eldöntened, hogy benzin legyen vagy dízel
2021. ápr. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Nagyobb élményt adnak mint egy közlekedőedény de az biztos hogy pénztemető lesz 1 millió alatt,ne csodálkozz ha csak repülni fognak a százezrek havonta.Ha neked megéri a jobb,élvezetesebb vezethetőség,jobb kinézet a magas fenntartási költséget akkor gyerünk de csodákat ne várj,költeni kell majd rá és nem keveset mert ezek a legótvarabb darabok lesznek.Hobbiként oké,de ha naponta muszály mennie akkor felejtsd el
2021. ápr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Napi hasznalatra mit vegyek?
2021. ápr. 4. 11:41
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Én azt mondom, élményt azt ad sokkal többet mint egy japán benzines. Hiába drágább a fenntartása, de én is németet vennék.

Facelift előtti E46 320d-t nézegetnék, vagy A4 B6-ot, vagy esetleg Passat B5.5 Ezekben az a jó, hogy ennyiért már nem a kínálat legalja van. Nyilván nem fiatal kocsi, kell rá költeni az évek alatt és drágább hozzá minden mint egy japán szívóbenzinhez.

De minőségérzetre meg vezetési élményre 2 szinttel feljebb van.

2021. ápr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

4-es, előbb talán kéne vezetni egy japán benzinest is (kicsit se tág fogalom), mielőtt azt mondanád, hogy a német jobb. Én vezettem mindkettőt, nem is keveset és semmivel nem prémiumabb a német, a vezetési élmény meg aztán pláne nem igaz, mert az a japánokban mindig jobb volt.


Kérdező, értem én, hogy Magyarországon menő 20 éves roncshalmaz bontószökevény némettel járni, mert az a menő, de minden téren jobban járnál egy egyszerű, olcsó kisautóval, nem kell feltétlenül japán legyen, jó egy kis aranyos Fiat Punto is, haveromnak az van már vagy 4 éve, tökéletesen elvan vele. És azt ajánlom neked is, hogy próbáld ki az autókat, amit csak tudsz, különben úgy jársz, mint szerencsétlen 4-es, hogy életében nem ült még japán autóban, aztán azt hiszi jó a német, mert csak azzal van tapasztalata. Próbáld ki, de én nem ajánlok neked egy roncshalmaz BMW-t. BMW-t tudod mikor vegyél? Majd ha felnőtt leszel, lesz saját kereseted és odamész a szalonba és azt mondod, hogy "kérem a legújabb a M5-öt". Na, az menő, az kényelmes és az élményesebb, mint egy Suzuki Swift. A 20 éves kotla, az nem.

2021. ápr. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
34%

#5

Van a családba japán benzines kocsi, számtalanszor vezettem. Nagyon megbízható, közlekedőedénynek tökéletes.

De a kérdező nem közlekedőedényt keres, hanem olyan kocsit ami élmény és minőségérzetet ad. És azt egy 20 éves német prémium a mai napig tudja.

2021. ápr. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kis kocsit nem szivesen vennek a 2 meteres magassagomhoz. Az meg, hogy ki mit gondol nem erdekel, tudom h sokan azt hinnek divatbol vennem, de mar 10-12evesen imadtam ezeket az autokat. Fogalmam sincs, hogy mennyi fent tartani egy autot, de en minden koltsegemmel forintra elszamolok, sose vennek fel hitelt es az autot is csak ugy vennem, hogy az araval megegyezo vagy tobb takarekom van. Dolgozom mar most es szeretnek jelentkezni katonanak, ott nem tudom milyen lehetosegeket adnak, alberlet tamogatas, fizetes, stb. De pesti vagyok, szoval szet nem hajtanam, az is lehet hogy csak hetvegi auto lenne, mert jo a kozlekedes, de hetvegente szeretnek autozni,elugrani a kornyezo kis varosokba, kirandulni, akar meg sofor meloban is gondolkozom, de nyilvan ahhoz kell a vezetesi tapasztalat.
2021. ápr. 4. 12:50
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Én ha tudnék venni új BMW-t vennék.

De ilyen lelakott fostaligát amit már senki nem tud helyre hozni , sose vennék.

Itt már többször írtam hogy régen én is venni akartam, de elcsúszott bizonyos okok miatt.

De vett a kollégám meg a szomszéd és a sógor is.

Kb 2 hónapig tartott az öröm aztán szinte sose volt jó egyik sem.

Mindig volt valami szarság, pénzes javitás rajta.

Azóta már mind megszabadultak tőle és én meg áldom a szerencsém hogy akkor nem tudtam venni. Azóta is egy Peugeot van és szinte sose rossz.

Egy pár apróság volt vele eddig , de nem bántam meg.

Mondom mégegyszer ha tudnék újat venni akkor lehet hogy vennék.

2021. ápr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A jogositvany az szerintem 1 szakmanak felel meg, de nyilvan sajat auto nelkul nem sok ertelmet latom. Lehet, hogy kifogok 1 szart es bukok 1 milliot, amit onerobol kerestem meg es tettem felre sok ido alatt. De sose ittam,cigiztem, drogoztam, ha csak 1 evig lenne mukodokepes kisebb rakoltesekkel, akkor mar nekem megerne.
2021. ápr. 4. 12:52
 10/17 A kérdező kommentje:
8as,igazad van,en pl astrat nezegetek, de ugyanannyi kb az ara es ugyanannyi eves. Az a baj,hogy mindenki mondd rosszakat japanra,franciara,nemetre is, ez kb csak a konkret auton es tulajon mulik. Ha vennek egy bmwt 800ert es rakoltok 500at szervizre es elmegy 1-2evet az mar jo nekem, vezetesi tapasztalatot szeretnek es jo erzes lenne a gyerekkori alom autommal
2021. ápr. 4. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!