Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW-ket tekintve milyen árba...

BMW-ket tekintve milyen árba vannak a megfizethető modellek, amit érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Gyermekem álma egy BMW, jövőre fog diplomázni az egyik legnehezebb szakon és ilyen autót szeretnék neki venni.


Megfizethető modellben gondolkodnék, mert milliárdos azért nem vagyok.


Negatív kommenteket nem kérek.



2021. ápr. 4. 18:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
jó árba!
2021. ápr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam utánanézni, 10 misiért már kapni, de tapasztalat érdekelne, akinek van ilyen autója.
2021. ápr. 4. 18:13
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem egy fiatalnak ideális lenne egy 1-es BMW. Pár éveset már kapni 5-8 millióért is, és viszonylag olcsó a fenntartása a nagyobb modellekhez képest.
2021. ápr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
e38-46-e39 széria egy autószerelő szerint ami az utolsó bmw volt
2021. ápr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Az álmát szerintem ő maga akarja elérni, ne te tedd a valaga alá. Nekem az álmom egy Mazda mx-5 volt és meg is szereztem 2 héttel ezelőtt. Én magam dolgoztam meg érte, nem tette édesapám a valagam alá. Álmom volt és büszke vagyok rá. Ha apám tette volna alám, akkor mire legyek büszke, milyen álom és életcél az? Nolátod. Veregesd meg a vállát és mondd neki, hogy szép volt fiam, most pedig irány dolgozni, hogy elérd az álmod.
2021. ápr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

"Szerintem egy fiatalnak ideális lenne egy 1-es BMW. Pár éveset már kapni 5-8 millióért is, és viszonylag olcsó a fenntartása a nagyobb modellekhez képest." Valóban racionális szempontból tökéletes lenne az 1-es, de az még az egyébként bmw-t szeretők között is elég megosztó, főleg elsőkerék hajtással.


"e38-46-e39 széria egy autószerelő szerint ami az utolsó bmw volt" Ez kb minden márkánál megvan, és mindig a legalább 10-15 éves, de még nem veterán korú modellek voltak az "utolsók", függetlenül attól, hogy mikor került ez szóba. Az ezredfordulón a 80-as évek autói voltak az "ebbemégvanyag, nincsbennebu.zielektronika" autók. 15 év múlva meg a maiakra fognak ugyanígy tekinteni.

2021. ápr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%

" Negatív kommenteket nem kérek. "

Majd fogod te saját magadat negativan kommentelni.

Te is olvasd ezeket is el, ne csak azt lásd hogy hú de milyen menő.

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__11..

Van aki megmondja őszintén és inkább az ilyeneknek higgyetek.

2021. ápr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 Persze, mert rosszat nem lehet hazudni, mi?
2021. ápr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%

BMW-t első autónak? Az kemény, nem irigylem. Mondjuk a szándék a fontos, az teljesen más kérdés mennyire kell gerinctelennek(ritkább esetben szerencsésnek) lenni hogy ennyi pénz legyen csak úgy ajándékra.


Na szóval ha mindenképpen szopórollerezni akar/ szopórollereztetni akarod, akkor használtan vedd, 5-10 éves korban már többet vannak szerelőműhelyben mint az úton.


Ha akar/ akarsz neki 1-2 kevésbé szoptatós évet vedd újonnan, akkor is lesz szervizbe néha a kötelezőn felül de talán nem olyan sokat.


Az hogy melyik modell melyik motorral teljesen részletkérdés, ezek rövid élettartamra szánt közlekedő edények, ritka az olyan darab amihez nem kell/kellene hozzányúlni.


Mondjuk nem értem miért akar valaki manapság BMW-t, már autót is lehet annyiért kapni mint amit elkérnek ezekért.

2021. ápr. 5. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Mind megfizethető, ha van rá pénz :)
2021. ápr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!