Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Turbóbol bontottat venni ?

Turbóbol bontottat venni ?

Figyelt kérdés
A turbóm tropa . Szerintetek lehet belole bontottat venni ? Vagy abbol mindog újat ?

2021. ápr. 4. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

felújatani kéne... vannak cégek akik csak turbó felújításra szakosodtak


az a legjobb


nem drága és tuti jó lesz utána


A bontott szinte tuti hogy szar, az új meg nagyon drága

2021. ápr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Igen, felújítani érdemes, 100 alatt kijöhet akár. Sima bontott az ki tudja mikor döglik be, új meg horror.
2021. ápr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Tényleg mennyivel jobb egy 3 eurós kínai szettel felújíttatni egy turbót, mint venni egy bontott gyárit, és megnézetni egy szerelővel...
2021. ápr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Pont ezért gondoltam bontottra mert ugye az gyári..
2021. ápr. 4. 20:48
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Honnan tudod hogy az gyári?
2021. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
lehet bontottat, ha az autód állapota egyébként is rossz és 1-2 évnél tovább már nem hajtod
2021. ápr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Fogd meg a tengely végét és azt nézd meg hogy axiális irányba ne lógjon semennyit. Radiális irányban egy kis lógása lehet, az az új turbónak is van.
2021. ápr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet bontottat, de szerintem nem éri meg, ugyanúgy rizikó és hasonló áron kapsz felújítottat cseredarabért, vagy a mostanit felújítják, padon tesztelik, mérik, garanciát adnak stb.
2021. ápr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bontottat úgy venni hogy egy roncsból előtted szedik ki és adják a kezedbe az rizikó mert lehet elautózol vele 4-5 évig, de az is lehet hogy már akkor rossz amint beleépíted, vagy 1-2 hónap múlva adja meg magát. Persze ha találsz olyan helyet ahol bevizsgált bontott alkatrészeket árulnak vagy bontott de felújított alkatrészeket akkor azokkal még talán jobban jársz. Persze azok drágábbak viszont ha rendbe lettek téve akkor lehet jó ideig nem lesz velük probléma. Én is vettem olyan bontóból nem csak turbót hanem önindítót és generátort is ami gyári volt, bontott de felújították eladás előtt, tehát polcon voltak tárolva és nem akkor vették ki az autóból amikor odamentem hogy kéne ez meg az. Persze volt olyan is hogy komplett ablaktörlő szerkezetért mentem bontóba ami polcon nem volt nekik de volt olyan autó amiből rögtön kitudták szerelni csak arra annyit mondtak hogy nincs rá se garancia, sem reklamálás ha jó, jó ha nem akkor nem. Vagy várok pár napot amíg Ők bevizsgálják, rendbe teszik, kitakarítják, zsírozzák a perselyeket, tesztelik a motorját, mert az is kellett nekem.
2021. ápr. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Axális vagy Radiális ? Az enyem fel le mozgott a turbóban
2021. ápr. 5. 06:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!