Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyünk 700-900...

Milyen autót vegyünk 700-900 ezerért?

Figyelt kérdés

Első saját autó lesz, de 4 éve aktívan vezetek.


Amire kell:

Többnyire napi 20-40km ingázás városban, autóúton vegyesen. Ezen kívül heti egyszer kb 200km autó pályán. Esetleg alkalmanként (évente 1-2x) hosszabb táv is szóba jöhet.


Mivel elég szűk a keret így én ezeket a típusokat néztem ki:

Opel Astra H esetleg újabb G (vagy 1.6 benzin vagy 1.7cdti(101hp))

Peugeot 307/207(1.6 benzin, esetleg 1.6hdi)

VW Polo(1.4benzin)


Ezeken kívül milyen autót ajánlanátok, illetve benzineset, vagy dizelt?

Eddig 2evet 1.6os LPG-s autót vezettem, ami elég nyomaték hiányos volt. Szeretnék kicsit komolyabbat annál.



2021. ápr. 6. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Nissan Note 1.4 Acenta
2021. ápr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%

VW Polo 1.4 PD TDI, Skoda Fabia 1.4 PD TDI

Vagy Golf IV 1.9 TDI/PDTDI

Ilyen összegért mindegyikből már nagyon jót lehet venni. Motorikusan nagyon megbízhatók, sokkal jobb ez a dízel mint pl. a VW 1.4 benzin. fő ellenségük a rozsda, elől küszöb-sárvédőív találkozásánál tipikus pont. De ennyiért bőven kapni rozsdamenteseket. Meg olyant kell venni ami magyar autó volt és lekérdezhető. Akkor ezekkel nem nagyon nyúlsz mellé.

2021. ápr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
207/307-est ne, tényleg. Nekem volt 4 évig, de száz százalék, hogy véletlenül kifogtam egy jól működő 207-est. Azon kívül elég csunyacska, főleg elölről. Lütyő-ék ezt elbaxtak...
2021. ápr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
P-R-C-t nem veszünk...
2021. ápr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Ezek közül G astra. Ha más is szóba jöhet: B vectra 2.0 benzin, ha rozsdamentes. Régi benzines corolla. Mitsubishi carisma. Hyundai accent, Hyundai elantra. Ezekből korrekt állapotúakat kaphatsz a pénzedért, nézz át minél többet, ne hamarkodd el a döntést.
2021. ápr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Martinkemence 667 elég hülyeségeket beszélsz, már bocs, csak nézd meg figyelmesen, hogy mennyi P-R-C, köztük 307-es Peugeot mennyi van még forgalomban. Az 1.6 HDi amúgy rengeteg más típusban is megtalálható, Ford Focus 1.6 TDCi például. Nem rosszak, csak többségében nem költenek rájuk, ez meg nem az autó hibája.
2021. ápr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Honda Civic vagy bármelyik tipus sima szívó benzinesre szavaznék. Nekem is az van és meg vagyok elégedve.
2021. ápr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
Japán benzinest avagy valamicske VW TDI-t a fentebb említett 1.4 PD sem rossz
2021. ápr. 7. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!