Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda ca 125 vélemènyek?

Honda ca 125 vélemènyek?

Figyelt kérdés
Elegem lett az autózásból meguntam, motorral közlekednék amíg lehet. A fent említett gépről kinek mi a véleménye? B125 öt csinálnék első lépésbe, hogy legalább ez a nyár kifusson motorral. 120 kg vagyok, tudom hogy egy 125 ccm gép elég kevés , alám meg pláne, de gyakorolni szeretnék és egy 70-80 as utazó sebességet kihozni belőle ( munkába járás). Esetleg ha ez nem másik motort ajánlanátok? Igazából mindegy csak ne gyorsasági formát és ha lehet ne robogót. Bár utóbbi szóba jöhet ha erősebb.

2021. ápr. 7. 17:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Onnantól kezdve, hogy A1-esed lesz, szinte mindegy, hogy melyiket veszed, mert nagyon hasonlóak ezek mind. 8-11 kW meg egymáshoz hasonló nyomaték. A Rebel egy megbízható kis motor, érdemes megvétel előtt ezt is ugyanúgy szerelővel átnézetni, mert sok nyűgtől megkímélheted magad.


Ha erősebbet akarsz, vízhűtéseset nézz esetleg, azokból szokott kijönni a 10-11 kW ekkora méretben. De a 70-80 km/h megvan a Rebellel is. A súly leginkább a gyorsulásnál számít, kevésbé a végsebességnél. Végsebességnél a homlokfelület az, ami leginkább mérvadó. Nem a te homlokodé, hanem a motoré + tied :P Azzal csak minimálisan csökkented a gördülési ellenállást, hogy 120 kg vagy, azaz végsebességet alig befolyásolja ez.

2021. ápr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!