Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen bmw e60 vegyek?

Milyen bmw e60 vegyek?

Figyelt kérdés

sziasztok tudom hogy köze nincs ennek a kérdésnek ehez a számítástechnikai kategóriának de ide többen írnak szoval ezért bocsi


szoval az a kérdésem hogy milyen bmw e60 vegyek ?vagy is milyen motoral édemesebb? mert több fajta motoral lehet kapni a fontos hogy m packet legyen és dizelt akarok


525d 530d 535d ezen a 3 man variálok melyik motoral érdemes meg venni ?


2021. ápr. 8. 21:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
30i, facelift előtti. Nem mondom hogy olcsó a fenntartása, és azt sem hogy ennyi idősen mindegyik problémamentes, viszont ha rendben van egész jó motor.
2021. ápr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
"fontos hogy m packet legyen és dizelt akarok" Pont az ilyenek miatt nézik le sokan a BMW tulajdonosokat. Nincs pénz a sportváltozatra, kell a dízel mert spórolunk. Ezzel nem is lenne baj, de akkor miért elvárás az M paket? Ez ugyan az mint amikor a 60 lóerős szutyokira festenek versenycsíkokat, kályhacsövet raknak rá meg nagy vasalódeszkát. Egyébként a kérdést elnézve egy "Magyar helyesírás szabályai" könyvet ajánlanék, nem autót.
2021. ápr. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 D. Brasco ***** válasza:
83%
Bástya csakis az M pakettet vegyed "nagyfelnivel" ,az a stabil!
2021. ápr. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Vedd a legolcsóbbat amit találsz, és hidd el valós lesz a kilóméter és a hibamentes állapot is......az való neked. Nem baj ha az út szélén megáll de a fényezetlen M packetes lökhárító feszíteni fog rajta.
2021. ápr. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Dikaz báttya vegyed a legocsóbbat azis béjenvé mindenki lássa irigy kutyák irigykedlyenek!


Tanulj meg írni. Amúgy meg nagyjából ugyanazt tudják megbízhatóságra ezek a dízelek, 30d már megy rendesen, 25d még azért nem annyira bika.

2021. ápr. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem azért veszek bmw.t hogy menő legyek, azért veszem mert szép autó dizelt meg azért veszem mert keveset fogyaszt nem értem mi bajotok van hogy a legolcsobbat vegyem meg spórolok erről szó se volt csak arra voltam kiváncsi hogy melyik a jó motor ennyi
2021. ápr. 9. 11:51
 7/13 anonim ***** válasza:
Fölösleges az M paketet megvenni drágábban, lehet az Aliexpressről pár ezer forintért M5 matricát rendelni, veszel rá pár tízezerért valami krómozott kipufogóvéget (kályhacső méretben, két oldalon duplát termézetesen), meg ha nagyon komolyat akarsz a hűtőrácsot lefested a BMW Motorsport színeivel. Plusz 25 ezer ráfordításért lett egy M5-öd, ennél jobb üzlet a világon nincs.
2021. ápr. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sporolás és e60 egy mondatban azért kicsit erős, nem gondolod?
2021. ápr. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
"Sporolás és e60 egy mondatban azért kicsit erős, nem gondolod?" Azért kell a dízel, mert a szervízelést lehe húzni halasztani, meg összekókányolni hogy még pár hónapig jó legyen, de a tankolást nem.
2021. ápr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%

Őszinte leszek!

Az e60 már egy ciki autó az e46-al együtt,nálunk a gáz emberek veszik,1.5-2millióért már lehet venni. Menő volt amikor kijött,de én inkább szívesebben bele ülnék egy passatba vagy mondeóba mint ebbe, pedig azok nem tetszenek.


Nálunk van vagy 10db és szinte mindegyikben aranyláncos szakállas dzsukel gyerekek ülnek vagy olyan emberek akiknek egy darab normális ruhájuk nincs.


Legutóbb láttam az egyik ismerőst ilyen autóval aki a város legrosszabb környékén lakik egy másfél szobás panelban,de ugye a e60 bmw az kell. Ha látok egy ismerőst aki ilyen autót vett akkor az első gondolatom nem az,hogy milyen menő, hanem az,hogy nagyon szánalmas az autójával együtt. E60-ból esetleg még az M5-öt elfogadnám vagy vennék egyet kipróbálásra,ezen kívül egyik sem kellene. Lehet valakinek menő egy 15éves e60 m pakettal,de szerintem nem az.

2021. ápr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!