Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv mindenkinek! Kérdésem...

Üdv mindenkinek! Kérdésem rövid, tömör lenne, a Németországban, pl Kölnben gyártott, tehát európai Ford-ok (pl Fiesta, Focus, mi van még?) azok NÉMET vagy AMERIKAI autóknak számítanak?

Figyelt kérdés
Elorebocsatom nem értek nagyon az autókhoz, de egy csomó autó katalógust lapoztam át, és elgondolkoztam, amikor a Ford-hoz értem. Gondolom mindenki vagy majdnem mindenki tudja, hogy maga a márka amerikai, de annyira különbözőek az amcsi és a német Ford modellek, hogy a Németországban gyartottak nem "echte" német autók már?

2021. ápr. 9. 10:36
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
A 9-es válaszoló honfitársamtol kérdezném, hogy ez a 19 éves Fiesta már az újabb generációs vagy még a régi. 2002-ben mutatkozott be az új generáció, amire a nagyobb Fusion is épült, ha jól tévedek.
2021. ápr. 9. 17:55
 12/13 anonim ***** válasza:
igen, 19 éves az még autó. nekem is volt egy 2001es focusom, eladtam 2010ben, de a mai napig forgalomban van. de kérdem en, egy 2021es focus is el fog futni 20 évet? erre írtam a minőséget. mert most van egy 2011es dízeles fokám, és sorra jönnek elő a hibák, pedig 220ezer km van csak benne.
2021. ápr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 krwkco ***** válasza:

Az új változat. Év vége felé kaptam meg, októberben. A legalapabb motorral, 1,3 benzin, 8 szelep, vezérműlánc, 1 vezérműtengely. Semmi sincs rajta, ami el tudna romolni.

Na jó, az "űrtechnika" belső fényszóróállítás mindkét oldalon lehalt. Meg az ún. intelligens töltés is meghaladta a Ford képességeit, a tartósságot illetően. Ebből is sejthető, hogy mi várható a mai autóktól. Fogalmam sincs, hogy mit fogok venni helyette néhány év múlva.

2021. ápr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!