Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift 1.0 glx-ről...

Suzuki Swift 1.0 glx-ről érdekelnének vélemények, leginkább azoktól akik ilyet használnak. Megéri ilyen autót venni?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 9. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Autót sosem éri megvenni. Csak viszi a pénzt.

Amúgy ez egy Swift. Megy, megáll, nem ázol el benne. Kicsi, gyenge, de pörgős motorja van, egész fürge tud lenni városban. Karosszéria papír, az ülések hosszútávon kényelmetlen. Sok van belőle, sok az alkatrész hozzá, olcsó fentartani, nem igazán romlik el, viszont tisztességesen rohad.

2021. ápr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Városba szaladgálni jó, keveset eszik, ha ki kell menni a városból akkor már inkább 1.3
2021. ápr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sosem értem, hogy emberek hogyan merik egy mondatban említeni a "megéri" és az "autó" szót......akrámit veszel, egyik sem fogja termelni a pénzt, szóval nem éri meg.
2021. ápr. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen de az 1.3 8 szelepes erősebb jól jöhet meredek utcákon felfelé
2021. ápr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem napi használatra kéne, hanem alkalmanként, ha szükség van valahova autóval menni. Úgy tudom, ezt a legolcsóbb fenntartani, valamint ehhez a legolcsóbb az alkatrész is. Az érdekelne még, hogy mennyire megbízható?
2021. ápr. 10. 08:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Amúgy nagyon megbízható.
2021. ápr. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem!

Soha nem hagyott még cserben!

Igen viszonylag olcsó hozzá minden. Nem kell olyanokra hallgatni akik fikázzák, hogy vékony papír autó...

Általában amikor ilyet hallok azt szoktam mondani, hogy válassz egy személyautót de bár milyen lehet. Át megyek rajtad egy KRAZ 255-el és megnézzük hogy túléled e! :)

2021. ápr. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
megbízhatóbb autó nincs, a vezérlést cseréltesd le meg olajat szöröket azt cső
2021. ápr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!