Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha Aerox 50ccm max. hány...

Yamaha Aerox 50ccm max. hány km futottan érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 9. 16:57
 1/9 A kérdező kommentje:
Mi számít soknak ill. kevésnek?
2021. ápr. 9. 16:57
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha már az állapot nem számít, és a többi kopó alkatrész is le van szarva, akkor megfelelő karbantartással a 2T motor simán bír 50-60 ezret.
2021. ápr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Autónál pl. mindig az állapotot szoktam nézni, soha nem a km-t, de ilyen kis köbcentis motornál úgy gondolom nem mindegy hogy meddig tudom még használni, hiába a csilivili külső aztán 30-40ezer km van benne és lehet hogy még megyek 10ezret aztán megáll a motor alattam 😏

Ez csak az én véleményem.

2021. ápr. 9. 20:06
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor motornál is nézz állapotot.

Ez meg az én véleményem.

#1 voltam.

2021. ápr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#2 voltam.

Az egy az te voltál.

2021. ápr. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát azért a kettő között van egy kis különbség, az egyik elmegy jó esetben 60e km.-t míg a másik fél -vagy közel 1milliót.. még kopott motorral is.. én nem 1évre tervezek motort venni vagy max. 10e km.-re aztán megáll alattam a motor..
2021. ápr. 9. 20:22
 7/9 A kérdező kommentje:
Jó valahol lehet hogy igazad van, hogy érdemes az állapotot nézni ezeknél is, mert gondolom ezeknél a motor felújítás sem lehet olyan hu de drága
2021. ápr. 9. 20:24
 8/9 anonim ***** válasza:
#3 ha jó állapotban van megveheted, legfeljebb alkudsz az árából. Egy 2T robogón mit nehéz javítani? Ha megáll adsz neki egy hengerszettet, hajtókar és főtengely csapágyakat aztán újra évekig jó, még ha nagyon sokat használod is.
2021. ápr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igaz, köszönöm
2021. ápr. 9. 20:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!