Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dodge Intrepid, neon, caravan...

Dodge Intrepid, neon, caravan első autónak?

Figyelt kérdés

Hali! 22 éves vagyok és az első autómon gondolkodom...

Ilyen 2002-2004 körüli évjárat ezekből, viszonylag alacsonyabb kilóméteróra állással (100,000-200,000 km) jók lehetnek?


Tudom, hogy nagyon nem ezeket az autókat szokás ajánlani, de alapvetően a motorjaik nagyon nagy távokat bírnak (én rengeteget autópályáznék), a többi része meg faék egyszerű az egész autónak, tudom...


Nincsenek nagy igényeim.


Ennyi pénzért azt szeretném, ha minél tovább tudnám használni nagy távokon (heti 500-600 km).


Mit gondoltok?


Mik a fő hátulütők?



2021. ápr. 9. 19:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Ritkák, drága az alkatrész, de ha nem gond akkor jó lesz.
2021. ápr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
De maguk az autók elég olcsók, akkor az alkatrész miért drága? (Tudom hogy ritkák, ennek ellenére mégis olcsók)
2021. ápr. 9. 19:48
 3/22 anonim ***** válasza:
74%
Az alkatrész azért drága, mert ritkák ezek az autók, amik pont emiatt olcsók. Logikus.
2021. ápr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Amerikai autók, azokhoz drága az alkatrész, mert javarészt kintről kell rendelni hozzájuk mindent. Elég réteg autók, kicsi rá a kereslet, no meg olyan sok sincs belőlük. Ha itt is sok rohangálna belőlük mint az USA-ban, akkor halomban állna hozzájuk minden és olcsó lenne, mert lenne kereslet rá. Így viszont kevés cucc van hozzá, az is drága, amit meg úgy kell rendelni a világ végéről hozzá az még drágább és sok idő míg megjön.
2021. ápr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nekem nem annyira logikus, hogy egy autó miért lesz olcsó attól, hogy ritka... Tapasztalataim szerint pont hogy drágák szoktak lenni.


Nem kekeckedni akarok egyébként, hálás vagyok a válaszokért, csak én nem értek hozzá és így elsőre nem tűnik annyira logikusnak, nekem...


Mit jelent hogy drágák az alkatrészek, mennyire kell gondolni?

És egyébként belsőalkatrészek mennyire romlandóak a Dodgenál?


Nagyon? Vagy kevésbé és inkább arra kell figyelnem, hogy ne törjem össze?


Az említett autókat zsebből ki tudom fizetni, de még ilyen 2007 körüli Caliberen is gondolkodtam, ahhoz viszont már fel kéne vennem valamennyi hitelt.

2021. ápr. 9. 20:04
 6/22 A kérdező kommentje:
Ha kint olcsók az alkatrészek, akkor nekem csak akkor drágább jelentősen, ha megvámolják, nem?
2021. ápr. 9. 20:09
 7/22 anonim ***** válasza:
56%
Jól mondja az előtti alkatrész ellátásuk ezeknek botrányosan sz*r konkrétan nem csak DRÁGA van hogy nem is kapsz hozzá sehol egy adott alkatrészt. Felejtsd el a legnagyobb segítséggel mondom ezt neked.
2021. ápr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Ha valami úgy ritka mint egy Trabant, hogy nem lesz belőle már több és elég kevés ami jó is belőle akkor nyilván az értékesebb lesz.

De ha valami úgy ritka, hogy csak itt ritka, de amúgy USA-ban annyi van belőle mint a szemét és onnan is bármikor hozzáférhető ha drágának találod ami itt van akkor az olcsó lesz, mert amúgy bárki hozzáférhet (max. macerás). Plusz elég réteg autó ez Európában pont mert macera hozzá az alkatrész beszerzés (és itt most nem alapabb kopó alkatrészekre gondolok), így logikus, hogy nem adható mondjuk egy vele hasonló állapotú/felszereltségű, tömegmodell árában, mert inkább egy olyat vesz az ember. Tehát ezt olcsón kell adni, hogy ne maradjon az ember nyakán, ha már meg akar tőle szabadulni.

2021. ápr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
#7. Ha kint annyira elterjedt, akkor mi akadályoz meg abban, hogy rendeljek?
2021. ápr. 9. 20:12
 10/22 A kérdező kommentje:
(Mármint alkatrészt)
2021. ápr. 9. 20:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!