Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A "nagy" motorosok miért...

A "nagy" motorosok miért nézik le a kisköbcentis,társaikat ? Miért lett divat ennyire a nagyzolás és a minél nagyobb cm3?

Figyelt kérdés

Itt értem azt hogy akinek 600 cm3 alatti motorja van az gagyi , tanuló, kislány stb..motornak van titulálava.


Nemrég csináltam meg a korlátlan

nagy "A" kategóriát és nem egyből hayabusát vettem tanuló motornak hanem egy kis gs 500-at, és hát rákellett jönnöm hogy a motoros "társadalomban" nagyon megy f@.s.z méregetés.. és tényleg 10-ből nyolc "nagy" motoros nem tudja uralni gépét , csak egyenesben nyújtogatni és ennyi.. kanyarban meg beéri őket a helyi TSZ ifa.. ennek mi értelme ? Koplexus, vagy mi ??



2021. ápr. 10. 18:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Soha nem találkoztam ezzel a jelenséggel.
2021. ápr. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 krwkco ***** válasza:
100%

#8

"Chase Closed."

Vagy inkább: Case closed. Ha nem megy, ne erőltesd. :-)

2021. ápr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

Én sem találkoztam sose ezzel a jelenséggel, pedig motoroztam mindenféle kétkerekűn. Sőt, ha a ccm-et nézzük akkor visszafelé haladok a "ranglétrán". Eleve a motoros baráti köröm is színes: van aki bokorugrókkal nyomul, van aki belerobog a 6(6)-os úton a naplementébe egy Harleyval, de olyan is van akit mint én nyom egy karikát valamelyik hegyi szerpentinen. Fórumokon akad egy egy "márkab.zi", de kb ennyi.

Most nem értem a kérdezőt: az fáj neki, hogy neki relatív olcsóbb motorja van és találkozik olyannal aki esetleg nála rosszabbul motorozik de drágább motorja van? Hát...C'est La Vie...Van akinek telik ilyesmire. Ez olyan mintha elkezdeném mondjuk a Mátraháza parkolójában kérdezgetni, hogy hány motorosnak van versenyzői licensze és lehülyézném ha nincs és sportmotorja van...

Szerintem a motorozás arról szól, hogy jól érezd magad a motoron, én legalábbis nem azon agyalok amikor esetleg megelőzök egy az enyémnél drágább paripát:a múlt szezonban pl egy Ducati Diavelt, mutattam is a srácnak, hogy nagyon ott van a motorja ( nekem gyönyörű gép, de sose fogok ennyit áldozni egy motorra ).


Ha ilyen komplexusa van a kérdezőnek akkor szerintem hagyja abba a motorozást. Előbb-utóbb elkezd kínlódni az úton is és csak magában tesz kárt ( meg másban is). Valami nagyon félrement a motorozás filózófiájának felfogáskor ( pedig tök egyszerű, már leírtam: érezd jól magad ).

2021. ápr. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

jó akkor én tettem fel hülyén a kérdést...


röviden és tömören : miért vállalják túl magát sok kezdő motoros..és ha vesz egy izomgépet akkor miért kell annyit "jampiskodni" vele

2021. ápr. 11. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!