Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a legmegbízhatóbb autó 1...

Mi a legmegbízhatóbb autó 1 millió ft alatt és milyen motorral?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 10. 22:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%

VW Golf 4 1.9 TDI, vagy bármely más konszerntermék ugyan ezzel a motorral

Vagy ha kisebb is elég akkor Polo/Fabia 1.4 PDTDI

2021. ápr. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
Bármi amit karbantartottak.
2021. ápr. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Avensis t25 2l dízel. Kimegy világból.
2021. ápr. 11. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%
VAG 1.9 TDI olyan kasztnival, amivel akarod
2021. ápr. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%
Az amelyiket karbantartották
2021. ápr. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
1.9-röl jókat mondanak, csak a kaszni ne rohadjon.
2021. ápr. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mire szeretnéd. Benzin vagy dízel? Milyen méret? Sedan, Combi, Hatchback?


Ezek nélkül elég nehéz megmondani, hogy mit ajánlunk. Másrészt, megbízható konstrukció létezik, de ezt egy esetleges rossz előző tulaj könnyen felülírhatja, ezért nem ilyen egyszerű a képlet.

2021. ápr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Benzines, közepes méret, hatchback, mindennapi közlekedésre városban, autópályán, országúton egyaránt.
2021. ápr. 12. 14:47
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Akkor mondjuk egy első generációs Skoda Fabia 1.2 HTP 47kW (12 szelepes). Van a családban egy 2006-os, elég bombabiztos vétel, nagyot még nem kellett rákölteni, új kora óta nálunk van. Városban, országúton elég, pályán azért már kifullad, túlpörgi magát, sajnos elég rövid az ötödik fokozat.
2021. ápr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az előző válaszolóval nagyon nem tudok sajnos egyet érteni. Saját tapasztalat is (használtam rövid ideig olyan autót, konstans hibakódok jöttek elő pedig szervizelve volt mindig + életem egyik legrosszabb autós élménye köt hozzá, emelkedőn megszűnt a gázpedál reakciója, természetesen menet közben). De ne nekem higyj, itt egy cikk is (az ott említett hiba hosszas autópályás használatnál szintén meg is történt):

[link]


Egyébként ha ajánlani kell valamit akkor tényleg nehezen lehet. Amit a többiek írtak, hogy ami karban volt tartva. Ebben az ársávban a kettes focus talán ami játszik, esetleg elvétve lehet találni 5ös golfot. (1.6-os szívó motorral mindkettőt). Esetleg H Astra (bár előbb választanám én az előző kettő közül akkor már valamelyikét de ez én vagyok). Alfa 147 is ebben a kategóriában mozog, de akkor rövid időn belül sok szerelő ismerősöd lesz. Mazda 3 is van, az meg sajnos rohad. Fiat Punto is ebben az ársávban mozog, bár én olyat nem vennék (nem a hibái miatt, szimplán abszolút nem vonz). Ha viszont biztosabb vétel kell akkor Skoda Fabia nem rossz választás csak ne a 1.2 htp-t hanem valami nagyobb motorral. Vagy Suzuki Swift (már az újabb), esetleg Suzuki Ignis (bár annak az ülése szerintem rendkívül kényelmetlen). Plusz ott vannak a Hondák, Honda Jazz (bár érthető ha abszolút nem vonz külsőre), vagy Honda civic (7. Gen), ott lehetőleg 1.6os motorral (fürgébb és nem számottevően eszik többet). Magamnak én az első kettő közül választanék, de az adott kocsi állapotától függ nagyon (szóval akár kifoghatsz egy jó alfát is, de egy leharcolt hondát is)

2021. ápr. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!