Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A motorosok többsége miért...

A motorosok többsége miért tekint olyan szentként a motoros ruházatra?

Figyelt kérdés
Motoros haverjaim is, ha szóba kerül valahogyan a téma mindig olyan csodálva beszélnek róla, meghogy az mindig felemelő nekik. Mellesleg egy csomószor láttam már őket otthon is bőrruhában, csizmában csak úgy. Ez is a motoros kultúra része esetleg, csak tényleg olyan felemelő az egész vagy ezzel a motoron kívül is a motorral érzik magukat? Valami ötlet? Szívesen megfejteném őket

2021. ápr. 11. 10:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%
Vagánynak hiszik magukat a bőr cuccokban. Pedig nem azok.
2021. ápr. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
A kulcsszó: szubkultúra.
2021. ápr. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

Gyakorlatilag arra bízod az életed egy esetleges bukásnál.

Szerintem ez elég indok.

Bár eszembe nem jutna otthon abban járkálni.

2021. ápr. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Ha otthon is ilyenben járnak, akkor elég kattantak, vagy ez a fétisük csórikáméknak, passz... Kb. olyan mintha én otthon a szörfös wetsuitban bohóckodnék.
2021. ápr. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
46%
Ha esel, hálát adsz hogy van motoros ruhád, a sima ruhát vinné az aszfalt a bőrrel-hússal együtt.
2021. ápr. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
43%
Szart sem ér a ruhád, ha 100-al kapod telibe a vezetőoszlopot, egy fát, vagy átmegy rajtad közben egy autó.
2021. ápr. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
#6: Na igen, mondta is a mentős, hogy a motorosokat nem tudják szervdonornak se használni, szanaszét mennek belül :-/
2021. ápr. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%

Mekkora troll vagy :) Otthon bőrruhában meg bőrcsizmában járkálnak. Hát persze.

Elég sok embert ismerek, aki motorozik, de ilyet nemhogy nem láttam még, de nem is hallottam az évek alatt. Ugyanúgy nevetséges lenne motorozó ember számára is, amit állítasz. Szerintem csak kitaláltad, mert unatkozol épp.

2021. ápr. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Hogy az izületeik épek maradjanak. A huzat elég káros tud lenni rájuk.
2021. ápr. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
Ha annyit költenél egy ruhára, mint ők, akkor te is elolvadnál, ha csak szóbakerül.
2021. ápr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!