Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalomból ideiglenesen...

Forgalomból ideiglenesen kivont autóról le kell szedni a rendszámot vagy maradhat rajta? (utcán parkol)

Figyelt kérdés

2021. ápr. 12. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Nem parkolhat az utcán.

Inkább hagyd rajta, mert úgy jó ideig nem fog feltűnni senkinek, hogy nincs forgalomban.

2021. ápr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Külön engedéllyel lehet csak közterületen tárolni, függetlenül attól, hogy rajta van-e a rendszám.
2021. ápr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 D. Brasco ***** válasza:
100%
Ideiglenesen kivont autorol nem kell levenni a rendszamot
2021. ápr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
fenéket millió ilyen autó van budapesten multkor láttam budai hegyekben de itt a belvárosban is 1 évig állt mire sikerült elvontattatni az önkormányzattal
2021. ápr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kell leszedni.


Mellesleg ezerszer volt rá példa, hogy megakartam vásárolni a kint porladozó autót (ilyenkor fel van háborodva a tulajdonos, hogy honnan tudom, hogy az övé). A spekulánsokon általában rajta szokott rohadni, majd fizetik a büntetést miatta. Mikor megcsillan a szemükben a bankó képe, akkor szoktam szótlanul visszaülni az autómba, és tiltani a telefonszámát.


Nem, hogy örülne, hogy többet kínálnak érte mint a bontó, lekerülhetne a nevéről, de nem, ő tudja, hogy az 10x többet ér. Eladogatja a felét, majd a végén a bontó be sem veszi. Mennyi ilyet láttam.


Mai eszemmel visszagondolva mindenki azt csinál a saját autójával amit csak akar. El kell engedni, az utcákon rend akkor lesz, ha változnak a törvények. Pár tíz év csupán.

2021. ápr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5 azt h kiél az ügyfélkapu nem árulja el

van vmi hacked ? én is kérem

2021. ápr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem venném le róla. Mert ugye a szabályok szerint közterületen nem parkolhat rendszám nélküli autó. Sajnos elég egy rossz akaró és már meg is van a baj.
2021. ápr. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!