Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy ilyen kocsi fenntartása...

Egy ilyen kocsi fenntartása kb. mennyibe kerülhet havi szinten? És mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

[link]


Szeretnék venni egy munkába járós/ingázós autót amire maximálisan számíthatok.

Köszi a válaszokat.



2021. ápr. 14. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

ezt sajnos pont azért nem lehet megmondani, mert öreg. a legtöbb hasonló esetben a vételáron felül rá kell számolnod azonnal lehet hogy még egyszer ennyi javítási költséget, de ha így rendbe rakatod vásárlást követően akkor valószínű kisebb gondjai lesznek max a közeljövőben amik olcsón javíthatók. ilyen autók közelre rohangálni jók, messzi távra elindulni nem ajánlatos 30 éves autóval, ahhoz megbízhatatlanok (sokszor romlik el rajtuk valami kis olcsón javítható alkatrész, igaz ez mindegyik ilyen korú autóra, éppen ezért offos a hosszútáv)

de egyébként szarért-húgyért fenntartható, hiszen az összes alkatrésze filléres:)

melósautónak helybe tökéletes szerintem, a bizti is olcsó lenne rá, és bármelyik autószerelő megcsinálja, nem kell a világ végére elhordani.

2021. ápr. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy 20 éves autónál nincs értelme megbízhatóságról beszélni. Az biztos, hogy egyszerűen és olcsón javítható. Ha nem rohad nagyon, akkor valószínűleg nem kell sokat ráköltened.
2021. ápr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok, egyébként szépnek is tűnik, nincs lerúgva, ha nincs rommárohadva (alulról se) szerintem jó vétel lehet, ezt így nem látni mivel sokszor fújják ha ez a helyzet
2021. ápr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé jó állapotúnak tűnik, át kell nézni és nézetni szerelővel, lealkudni, aztán rövid távokra teljesen jó kis autó. Bár én nem vennék ilyet, mert a biztonság nem jó benne és a mai közlekedési morálhoz nem árt. Ha maximálisan megbízható autó kell, akkor inkább egy békalámpás Corollát ajánlanék ennyiért.
2021. ápr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

attól függ mennyire igényled, hogy jó állapotban legyen az autód

van, aki simán elmegy vállas féktárcsával, fémig kopott betétekkel, törött rugóval, míg más idő előtt cserél minden alkatrészt

2021. ápr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az öregebb autó nagyon sokszor megbízhatóbb mint az új.
2021. ápr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szépnek tűnik. Ha tényleg nem rohad az alja se akkor jó választás lehet. Öreg autó, kisebb hibák biztos előjönnek idővel de nagyon egyszerű szerkezet és kb. szotyiért van hozzá alkatrész
2021. ápr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem írták, ha a kasztni ép (értsd nem kell a bádogosnak és a mázolónak fizetni) akkor a többi fillérekből megoldható.

Egyszerű jóindulatú kis autó, tizen éven keresztül használtam hasonlót.

(azért azt a km.óra állást ne vedd komolyan)

2021. ápr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
azért ez egy hatalmas bullshit hogy sokszor megbízhatóbb egy ilyen régi autó mint egy új, azt remélem tudja mindenki más a nagyon okos és tapasztalt kommentelőn kívül :D
2021. ápr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jah, a legendás megbízható régi. Ez kb. olyan, mint a jól bejáratott.

Majd mindjárt jön a daciás-példabeszéd is.

Mert az is nagggggyon jó autó volt, de csak akkor ha vásárlás után otthon a tulaj meg "szomszédpistabá" újra összerakta.

2021. ápr. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!