Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gázadásra rángatni kezdett az...

Gázadásra rángatni kezdett az autó, de mitől?

Figyelt kérdés
Mentem vele próbakört új termosztát is mintha szar lenne, és kisebb gázadásokra rángat az autó/megtorpan, főleg ahogy beváltom kettőbe akkor nagyon lehet érezni gyorsításkor. Eddig csak gázelvételre rángatott, vagy ha nem nyomtam a gázt és utána adtam neki. Vízhőmérsékelt jeladó is cserélve lett. Gyertya egy jó háromnegyed éve volt cserélve kábellel együtt. Novemberben műszakin nem volt emissziós probléma vele. Rover 200 1.4 8V. Valami tipp? Lehet meghaltak a gyertyák?
2021. ápr. 14. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:

termosztát nem okozhatja

gyertya vagy megy vagy nem, hatásfoka csökkenhet, de akkor minden üzemben érzékelnéd

2021. ápr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 D. Brasco ***** válasza:
100%
Van hibakód?
2021. ápr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nincs, vagyis nem volt eddig. Most meg nem megy az olvasó úgyhogy most csak tippelni tudunk
2021. ápr. 14. 16:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Vákum csöveket ellenőrizném, nincs e ki szakadva valahol. Illetve kipufogógáz visszavezetés is szokott ilyesmit okozni ha el van repedve egy cső, vagy túl sok lerakódás van benne. Ha ezek jók akkor én a gyújtással folytatnám. Gyertyakábelek vizsgálata, nem e testel le valahol és ez által egy henger kihagy. Én ezekkel kezdeném.
2021. ápr. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
OKés köszi ellenőrzésre kerülnek. Hátha, Ma mondjuk nem csinálta míg elvittem 400m-re odébbra
2021. ápr. 15. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!