Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Igaz hogy kevesebbet birnak a...

Igaz hogy kevesebbet birnak a motor blokkok mint az auto blokkok?

Figyelt kérdés

Es ha igen, miert van ez?

Egy auto blokk azert szerintem atlagosan 5-600ezret elmegy simán ha oda van figyelve rá


2021. ápr. 14. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, egy szívó 1000res sportmotorból kihoznak 160 lóerőt 12 ezres fordulaton. Míg egy szgk 1000res motorjából max 75 lovat 5500as fordulaton.
2021. ápr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mellé az olyan apróságok, hogy adott motorhoz arányaiban pl sokkal kevesebb kenőanyag van, mert egyszerűen nincs pl hely hogy az ezres motorhoz 3-5 liter olaj még elférjen a vázban.
2021. ápr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

én el sem tudom képzelni, hogy az öreg Harleyemmel több százezret motorozzak..ahhoz nekem egy élet kevés. még sosem gondoltam, hogy hány százezret bírna.

meg annyit ülni egy motoron az bizony kihívás. tudom mi volt a kérdés, még nem jutott eszembe ez az összehasonlítás.

2021. ápr. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!