Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha 70-es hengert rakok fel...

Dániel0321 kérdése:

Ha 70-es hengert rakok fel egy simson s51-es blokkra, kell marni a blokk Középből?

Figyelt kérdés

70-es hengert szeretnék tenni egy s51-es blokk ra.

Kérdésem hogy kell e marni a blokk középből?

Meg még milyen változtatásokat kell csinálni hogy bírja a motor?

Válaszokat előre is köszönöm.



2021. ápr. 14. 19:43
 1/5 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Igen. Kell!
2021. ápr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Marni kell, egy 70 eshez való főtengely is jól jönne, a primer áttételt kompletten cserélni olyanra, ami 70 eshez való (kuplung kompletten + kisfogaskerék) és egy 16 os lánckerék sem àrt, hogy vegyen vissza az erőből. A szívótorok vagy 19 vagy 21 es,hozzá való amal karburátor próbálgatott fúvókákkal(80as sztem jó lesz) egy tervezett rezonátor, tirisztoros gyújtás és egy rávaló hengerfej. Nem kötelező mind, de szerintem így kijön belőle 7-8 lóerő.
2021. ápr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
#2 hogyha 10.000-re van faragva a henger akkor mindazokkal amiket elmondtál 17-20 lóerőt teljesít egy ilyen blokk.
2021. ápr. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

A kuplung az elég ha új? Vagy valami erősített kell?

2021. ápr. 17. 15:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazából 1.8 as tányérrugó nem ártana neki, a szerkezetböl pedig szerintem elviszi a 70-est egy sima új.
2021. ápr. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!