Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Amikor valahova megérkezek az...

Amikor valahova megérkezek az autóval égett szagot érzek. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Indulásnál és menet közben nem érezni semmit. A kuplunggal lehet valami, vagy a fékkel? Előre is köszönöm a segítséget.
2021. ápr. 16. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Kuplungnak szokott égett szaga lenni. Érdemes a kerekeket is megtapizni, mert ha az egyiknél szorul a fék, akkor az érezhetően melegebb.
2021. ápr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A kuplungon mondjuk nem érzek semmit, szerintem ugyanúgy működik, mint eddig.
2021. ápr. 16. 15:48
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy ott, azt kellene könyörögni, honnan jön az égett szag.

Kipufogó? Motor? Fék?

Olajozott rendben, az olaj nem habos? Hűtőfolyadék tiszta?

Volt már olyan, hogy egy feltapadt napon zacskó miatt volt szaga az autónak, az olvadó műanyagtól.

2021. ápr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
olajos valahol a motor akkor si
2021. ápr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

elég sok minden okozhatja

amiket írtál, azok lehetséges okok, de okozhatja kerékcsapágy is, illetve kipuffogóra került olaj, festék. Sőt, hosszbordás szíj is és az általa meghajtott görgők. Ki kéne szaglászni, hogy honnan jön.

2021. ápr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mikor kiszálltam, próbáltam a szag forrását keresni. A kerekeknél érződött, elöl a motornál és a kocsi elejénél Szinte semennyire.
2021. ápr. 17. 10:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor fog a fék. Ha kirakod üresbe alacsony sebességnél, kigurul az autó?
2021. ápr. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Elvileg egy madár volt a kipufogóban, az okozta az égett szagot.😏 Nem tudom, hogy került oda, alig akartam elhinni. Remélhetőleg többet nem fogom érezni.
2021. ápr. 19. 18:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Meleget keresett... Nálunk kéményen jött be, meg konvektor parapetbe akart fészkelni... De láttam motortérben feltekeredett vakondot vagy sünt is, - nem nagyon analizáltam. Apósom egy macskájukat futtatta meg annó a keréken 9 km-en az IFAval... Túlélte gond nélkül, csupa sár volt szerencsétlen, meg kitikkadt. De másnapra eltűnt otthonról......nem is értem.:-D
2021. ápr. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szegény...
2021. ápr. 20. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!