Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen egyrészes bőrruhát,...

Milyen egyrészes bőrruhát, illetve csizmát ajánlotok férfiaknak?

Figyelt kérdés

Milyen egyrészes bőrruhát és csizmát ajánlotok, amiben ha úgy van egész nap is kényelmesen ellenni (pl munkahelyen)? Elég régóta nézegettem, de mivel nincs senki tapasztalt ismerősöm nem tudok semmit annyira tapasztaltan. A lényeg, hogy védjen és ha kell lehessen benne lenni akár egész nap, és a csizma is kényelmes legyen. (Még mielőtt valaki írná nem, nem tudok váltóruhát vinni, és nem is akarok) Köszi előre is!

22/F



2021. ápr. 17. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Korbács, ostor, BDSM maszk nem kell? Munkahelyen díjaznák:)
2021. ápr. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az értelmes válaszokat mindig díjaztam :) Motoros ruhára értem...
2021. ápr. 17. 10:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"a lényeg, hogy védjen"


Normál közúti használathoz bőven elég védelmet nyújt egy sima szövet, protektoros kabát meg nadrág. Cserébe normális ruhát vehetsz alá, azaz munkába beérve csak leveszed mindkettőt és felakasztod. Illetve időjáráshoz alakíthatod a bélések, szellőzők segítségével.

Egyrészes bőrruha egyedül 120 km/h fölött nyújt extra védelmet csúszás ellen, illetve protektorok nem mozdulnak el. Hétköznapi használathoz, ingázáshoz nettó önsz0patás, főleg ha ebbe akarod végigülni az egész napot.

De nyilván nem fogsz nálad tapasztaltabbk intő szavára hallgatni, végül meg fogod venni a legolcsóbb, legszarabb búgenrész egyrészes "bőr"ruhát (mert nyilván nem akarsz többszázezret kiadni egy normálisért), aztán valószínűleg egy életre megutálod és elkönyveled az összeset ugyanolyan pocséknak (ami amúgy nem igaz).

2021. ápr. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is feleslegesnek gondolom az egyrészest, az pályára való inkább. A kétrészes sokkal jobb, legalább a kabátot le tudod venni szétcipzározás után. Ha mindenképp ragaszkodsz a bőrhöz, én ilyet vennék.

És valóban, ne vedd a legolcsóbbat, mert hamar szét fog menni itt-ott. Vagy szánd rá a pénzt, vagy vegyél jó állapotú használtat, és vidd el kimosni erre szakosodott helyre.

2021. ápr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jó nagy tök a 4-es,aki szerint csak 120 felett véd a bőrruha. 😂😂

Nem tudom mit dolgozol, de nyáron egyikben sem lehet kibirni egész nap csak ha motorozol megállás nélkül.

2021. ápr. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy 3-as írta a 120-as dolgot, de nagyon nem azt, amire te gondolsz. Olvasd el megint, mit írtam. "120 fölött nyújt extra védelmet." Azaz kb 100-120-ig egy jól kiválasztott protektoros cordura az esetek többségében pont ugyanannyira véd a csúszás ártalmas hatásaitól, mint egy bőrruha. Kb az az a sebesség ami fölött már tudsz annyit csúszni, hogy egy jó minőségű cordura átszakadjon és elkezdjen kopni a bőröd. Ezért jobb 100-120 felett egy bőrruha, mert az nem fog ennyi csúszástól lyukasra kopni. Nem azt írtam, hogy egy bőrruha "csak" 120 fölött véd. Ez már a te tökfejedben megfogant gondolat volt.
2021. ápr. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hát motorra nem vennék kétrészest, utcára mindig is egyrészest használtam, sosem bántam meg, igaz, sportmotorom van. Ha viszont egész nap abban kellene ülnöm, felkötném magam. Mi az a munka, amit abban akarsz/tudsz végezni?


#3: Mi a baj a Mugennel? Sosem próbáltam, de akinek van, rosszat még nem nagyon hallottam róla.

2021. ápr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!