Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első kocsiba tudnátok segíteni?

Első kocsiba tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy Alfa Romeo 156-hoz hasonló dizájnú kocsi érdekelne, mert nagyon tetszik a kialakítása, de magától a kocsitól kicsit felek, mert az ismerőseim szerint már az első hétbe 5x fogok szervizhez menni stb stb.

Szóval egy hasonló dizájn kellene, köszönöm. És maximum ilyen 1millio forint körül néznem.


2021. ápr. 18. 18:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Csak megerositeni tudom, hogy suervizigenyes, szomszednak van 2 Alfaja is, valamit mindig szerelni kell rajta...
2021. ápr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%

Ha nem valami lelakott vackot veszel akkor ez sem lesz problémásabb mint más autó. A futómű az átlagosnál rosszabbul tolerálja ezeket a jó magyar utakat. 1.9 jtd egy jól eltalált motor, nem sok baj szokott lenni velük.

A 156-os első darabjai már éppen 20 évesek, ennyi idősen meg már minden autónál előjönnek apróságok.

2021. ápr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És kinézetre esetleg valami hasonló kialakitasut?
2021. ápr. 18. 18:44
 4/13 anonim ***** válasza:
Hogy hasonló? Mert a 159-es orra és hátulja eléggé hasonlít rá és az már eggyel újabb modell, de még mindig Alfa.
2021. ápr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ezeket az egyediségükért szokták megvenni, kinézetben, nagy szervizigényességében. Ebből szerintem kitalálhatod, hogy nem lesz így kinéző autó. Vegyél valami egyszerű tömegautót és kész.
2021. ápr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én biztos nem vennék Alfát ennyiből. Egy VW Golf/Jetta 1.9 TDI vagy egy Astra jobb választás lenne szerintem.

De ha neked mindenképp az Alfa tetszik, akkor nem érdemes mást venni mert úgyse leszel vele elégedett.

2021. ápr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nekem maga ez a “sportos” kinézete tetszik. Hogy nem egy sima lapos eleju vagy bármi tömeg. Hanem ez a sportos kinézete az ami megfogott. Ilyesmit tudtok esetleg?
2021. ápr. 18. 18:57
 8/13 anonim ***** válasza:

Még egy 159-be bele lehet látni valami sportosat, de egy 156-ba?

Egyébként ilyen kis pénzből ésszerűen kell vásárolni, nem érzelemből.

Klasszikus felállás, 1.9 PDTDI VAG olyan kasztniban, ami megfelel az igényeknek, vagy valami japó benzin

2021. ápr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nem sportos kinézet, de elég futurisztikus: Ufo Civic (Civic 8gen), jó a motor, jó a váltó, futómű is megfelelő, az egész autó megbízható.

De ha ennyire tetszik az Alfa, akkor lépj be egy pár Alfás csoportba érdeklődj a típusról és ha együtt tudsz élni a hülyeségeivel meg pénzed is van hozzá akkor vedd meg és ne foglalkozz mással. Alfát általában úgy is szerelemből vesznek.

2021. ápr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Egy 5os golfot néztem 1.9 tdi-vél ilyen 600-800k között, arról vélemény?
2021. ápr. 18. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!