Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek arról,hogy...

Mi a véleményetek arról,hogy a Volkswagen a legerősebb elektromos autóit GTI helyett GTX-nek fogja elnevezni ?

Figyelt kérdés
[link]
2021. ápr. 19. 09:44
 1/6 D. Brasco ***** válasza:
59%
Teljesen hidegen hagy mit meg hogy fognak nevezni.
2021. ápr. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Hát mivel Grand Touring Injection megjelölésből az Injection már nem állja meg a helyét, jogos a váltás.

Egyébként nem tudom ez miért hírértékű.

2021. ápr. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Nem érdekel, de a vw se.
2021. ápr. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
Utal rá, hogy kehet benne xelni.
2021. ápr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos, a VAG GTI egy külön "kategória". Én személy szerint kicsit korábban lettem volna okos és GTE-nek hagytam volna meg a top elektromos megnevezést és mást adni az átlag elektromos modelleknek.
2021. ápr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A VW modellnevek úgy el lettek már khúrva, hogy teljesen mindegy. Egy echte német autót úgy hivajanak hogy ájdí 3, és még a német marketinges szól, hogy ájdí, nem ídé, ahogy németül mondanák? Meg amúgy is miért ID, miert nem valami rendes név? Ugyanígy az Audinál, volt egy baromi jól kitalált rendszer, és akkor a villanyautót elnevezik csak etronnak. Se szám, se modellnév, semmi. De az új modelleket is etronnak fogják hívni, szóval agyrém az egész.
2021. ápr. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!