Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire megbízható a 4-es Golf?

Mennyire megbízható a 4-es Golf?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy Golfot, 2003-as, 129 ezer kilométerrel, egy idős nénitől, aki harmadik tulaj volt. Itthon újonnan üzembe helyezett, nem visszatekert autó, lekérdeztem carverticalon és ügyfélkapun (tudom, semmire sincs garancia). Ma volt leszervizelve 340 ezer Forintért, ami tartalmazza a komplett vezérléscserét, fojtószelep cserét, komplett új fékrendszert (tárcsák és betétek), kézifékrugót, olaj cserét és természetes az összes szűrő cseréjét, valamint egy stabilizátor összekötő szilnetet. Rozsda minimálisan a sárvédőknél található. Mennyire lehet megbízhatónak mondani egy ilyen 17-18 éves öreg autót, ha le van teljesen szervizelve, és oda van rá figyelve? Ezt csak azért kérdem, mert volt egy 1-es BMW-m, arra hiába figyeltem oda. :D Illetve, egy ilyen Golffal így, hogy meg van csinálva, neki merjek vágni egy Németországnak? Kösznöm előre is! :)

2021. ápr. 20. 07:55
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Az igen, sikerült az autó árát mégegyszer rákölteni az első szerviznél. :-)
2021. ápr. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
3 hengerezős Sharannal nekivágnak a románok trélerrel Németországnak, egy faxa állapotú autóval igen, neki lehet. ;)
2021. ápr. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
benzines jó
2021. ápr. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az enyém 1.6 benzin :)
2021. ápr. 20. 08:46
 5/10 anonim ***** válasza:
35%

Talán a legjobb vétel egy ilyen autó, ennél jobb márcsak az 1.9 TDI-vel lenne.

Egyszerű, tartós szerkezet, ennyi km pedig semmi.

Rozsdára figyelj nála, és örök élet+1nap

2021. ápr. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 krwkco ***** válasza:
100%

"neki merjek vágni egy Németországnak?"

Közvetlenül a javítások után én nem tenném. Időt kell hagyni, hogy előjöjjenek a szerelések során esetleg elkövetett hibák. De ha már egyszer-kétszer kipróbáltad belföldi, autópályás utazáson, akkor jöhet Németország.

2021. ápr. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Menj el vele kirándulni 200-400km-ert. Nézd meg előjött-e valamit hiba, ha nem akkor irány Németország.
2021. ápr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mindentudó99 ***** válasza:
44%
#1 Aki használt kocsit vesz nyilván költ rá mert kell is. Vagy hajtsa míg szét nem esik. Minimum az olajcsere vezérlés. De jó hogy megnézette a fékeket is.
2021. ápr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azért kellett komplett féket cserélni, mert ugye állt az autó, nem használta a néni, és ezért az egész be volt rohadva. :)
2021. ápr. 20. 14:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mehetsz vele akárhova. Ez az 1.6 benzines nagyon jó motor, főleg, ha a 8 szelepes. Mondjuk egy gyertyacserét/üzemanyagszűrőcserét/fékfolyadékcserét még megejtettem volna. Folytószelepet minek cserélte, nem volt elég kitakarítani?
2021. aug. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!